jibu swali hili

Meredith & Derek Swali

do wewe think derek will really leave meredith, and if wewe do y. can they really mgawanyiko, baidisha up?

 do wewe think derek will really leave meredith, and if wewe do y. can they really mgawanyiko, baidisha up?
 aprilcullen posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Meredith & Derek Majibu

rufusfoushee said:
Derek will never leave Meredith because she has a lot of amendment issues
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »