jibu swali hili

Michael Jackson Swali

Where do wewe guys go to make shabiki art?

I've always wanted to do it, but don't know where to go. Feel free for suggestions.
*
i use photoshop.its a software and its the best one :)
depp-fan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Its also like 150 bucks too. :(
MJJsBeyotch posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i have the free one....
depp-fan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 LuvelyKysses posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Michael Jackson Majibu

AndraxJackson said:
Do wewe Mean like a website to post your fanart? c:
select as best answer
 Do wewe Mean like a website to post your fanart? c:
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Something like that,yeah
LuvelyKysses posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caligurl16 said:
I make mine with www.picnik.com
Its not all fancy and advanced like photoshop [I really want that] but if wewe learn how to use it well wewe can make some really nice stuff :]
<3
select as best answer
 I make mine with www.picnik.com Its not all fancy and advanced like photoshop [I really want that] but if wewe learn how to use it well wewe can make some really nice stuff :] <3
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks :)
LuvelyKysses posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
goodfeelings777 said:
I use flash cs4 and paint
select as best answer
 I use flash cs4 and paint
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
aitypw said: select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »