jibu swali hili

Michael Jackson Swali

I Just joined a few months zamani and was wondering how do I get zaidi mashabiki like wewe guys??? LOL.

 I Just joined a few months zamani and was wondering how do I get zaidi mashabiki like wewe guys??? LOL.
 ellen_mae posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Michael Jackson Majibu

mj4ever202 said:
Just add them when u go on their profaili
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Vexi said:
wewe either add a lot of mashabiki and they'll mostly add wewe back. au wewe just answer a lot and maoni a lot and if they really like your opinions, then they'll probably add you. And sometimes if wewe give props, they'll add you.

It takes time.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »