jibu swali hili

Michael Jackson Swali

IM BACK!!! :)♥

hello everyone.
I know I've been away for a loooonnnngg time but a very sad tragedy happened with my Marafiki and family. My best Marafiki brother died later in the mwezi of May, and the reason why the situation bothered me so much is because even though he wasn't my real brother i was very close to him and took his passing kind of hard. I've also kind of put Michael to the side for a little while during the passing of my brother.. but now I'm back and ready to rock and roll just like i used to.. I've truly missed talking to everyone of wewe and answering all of your maswali and comments.. i upendo wewe all and i upendo the WORLD.
 IM BACK!!! :)♥
*
hujambo wewe guys.. its me. thanks for being here with me.. and yes it is very hard and it has been almost a mwezi since he passed so i'm just going about the situation very slowly.. now that i m back i need wewe guys to lead me and whats new and whats been happening since i've been gone so that i can jump back in the MJ system :) upendo you♥♥♥♥♥♥♥♥
ilovetheWORLD posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 ilovetheWORLD posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Michael Jackson Majibu

Vexi said:
Aww. I hope both wewe and your best friend are fine. And I know how it feels to lose someone very close to the heart. It hurts;; and I know it does take a long time to become better enough to let it out. wewe probably don't know me;; but I'm a huge shabiki of Mike just like wewe are.

R.i.p her brother.♥
select as best answer
 Aww. I hope both wewe and your best friend are fine. And I know how it feels to lose someone very close to the heart. It hurts;; and I know it does take a [i]long[/i] time to become better enough to let it out. wewe probably don't know me;; but I'm a huge shabiki of Mike just like wewe are. R.i.p her brother.♥
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
paloma97ppb said:
That's really tough. I understand, ow he is resting in peace now in heaven with Michael, we are all glad to have wewe here back again, welcome again!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
reneemonique said:
awww:( I'm so sorry for your loss. Always keep him in your heart...i bet Michael will look after him for wewe and your best friend:)
I know how it feels to loose someone that you've shared your whole life with,it hurts.

Were all glad your back,i've missed answers!!
Welcome!:)
We upendo you!
select as best answer
 awww:( I'm so sorry for your loss. Always keep him in your heart...i bet Michael will look after him for wewe and your best friend:) I know how it feels to loose someone that you've shared your whole life with,it hurts. Were all glad your back,i've missed answers!! Welcome!:) We upendo you!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
lovelife_mjrox said:
i'm so sorry...don't worry god is with you
and i wonder why i keep thinking its tht dirty girl au tht oter girl...lol
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
liberiangirl_mj said:
I'm so sorry about your best friend.. I'm sorry for what wewe had to pass through...I know is hard to take it; It was God's wishing.. may God take care of him.

I'm glad that wewe are back now.. I missed wewe too!! wewe have us here.. wewe are not alone!!
upendo you!!!
select as best answer
 I'm so sorry about your best friend.. I'm sorry for what wewe had to pass through...I know is hard to take it; It was God's wishing.. may God take care of him. I'm glad that wewe are back now.. I missed wewe too!! wewe have us here.. wewe are not alone!! upendo you!!!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »