jibu swali hili

Michael Jackson Swali

idea for my inayofuata shabiki fiction....will wewe be kusoma it?

if wewe like my "daddy's little tomboy" story then my inayofuata will be COMPLETELY redone from michael's point of view as a daddy, all new UNREAD MOMENTS....will wewe be kusoma it? i have a lot planned!!!!
*
Oh my gosh, yes that is a great idea!!! please do i!!!!
mywaymj84 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i will after i post the last chapter of "daddy's little tomboy" this weekend
bigmanguy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 bigmanguy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Michael Jackson Majibu

MJisLove4life said:
Will I Be Reading...Well Duh Yes I Will Be Reading. I Cant Wait. And I Will Try To Read And Post A Review On Every CHapter That wewe Publish.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
great, i upendo it when wewe write reviews on my chapters.....you definatly post a review of the whole story of "daddy's little tomboy" when i post it!!!!
bigmanguy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »