Michael Jackson Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 151-160 na 6452

heart
vampireknight36 alisema …
guys michael says thank you, wewe see he is my gardian Angel and he see all the great messages wewe send and hes says it undescribeable the feelings he has to know there are so many mashabiki still. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Natasha98 alisema …
HAPPY BIRTHDAY MY SWEET SWEET ANGEL!!! I WILL BE upendo wewe FOREVER!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
vampireknight36 alisema …
HAPPY BRITHDAY MICHAEL!!! I WIILL BE CRYING TONIGHT AGAIN!!!
hopefully not for for nights running. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjjennine alisema …
happy birthday my beautiful baby boy Michael.Today is sad cause I wish wewe were here playing squirt guns being showered in upendo and being spoilt rotten.Oh my baby i wish I could give wewe all my love.I have enough upendo for wewe to make up for all the birthdays wewe missed out on when wewe were little.My darling boy im crying uandishi this right now.My moyo is overflowing with upendo and i ache to hold wewe in my arms and kiss wewe and pour all my endless upendo into you. I upendo wewe sooooo much my baby ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
BuffyJ442 alisema …
Happy Birthday my darling Michael Jackson upendo wewe so much and missing wewe my babe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
pegluvsMJ alisema …
happy 54th birthday michael...we upendo wewe and miss you!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
80smusiclover alisema …
Happy birthday to you,happy birthday to you,happy birthday dear Michael,happy birthday to you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJ_Fan_4Life007 alisema …
Happy Birthday Michael <3
Know wewe are never alone and forever loved ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
XxMJLoverxX alisema …
- Happy birthday Michael . . =] <3
upendo wewe always and forever . . =] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
On behalf of @MrBillieJean, he's forgiven those who kept saying he was girl, and he has no intentions of of leaving this club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
That's good news! =) We don't want to lose any fans, boys au girls! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Yes, it is good news zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BuffyJ442 ametoa maoni…
upendo to all MJJ mashabiki for today zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
victoriousgirl alisema …
Happy Early B-day Mike! R.I.P. upendo wewe soo much!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
chokladen94 alisema …
Happy birthday my beautiful Michael! I L.O.V.E. wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
So do I! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera alisema …
╔♫╗────────╔═╦╗─♫╗╔╗─╔╗─♥──
║╩╠═╦═╦═╦╦╗║╚╠╬╦╣╚╣╚╦╝╠═╦╦╗
║╦║╬║╬║╬║║║║╔║║╔╣╔╣║║╬║╬║║║
╚╩╩╩╣╔╣╔╬╗║♫═╩╩╝╚═╩╩╩═╩╩╬╗║
────♫╝╚╝╚═╝─────────────╚═♥
ஜ۩۞۩ஜ ... MICHAEL ... ஜ۩۞۩ஜ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'm going to play his muziki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Me too! I'll watch some of his video (sorry, short films... Lol!!!) au concerts too, au maybe "Moonwalker" au "This Is It". It'll be a "Michael day", that's for sure! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I think his birthday should be declared a national holiday, so everyone can celebrate zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Yeah, you're right, it's difficult to find the time to do all that "Michaeling" in just one day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
cherl12345 alisema …
To Michael on his "54th" Birthday. There will never be no one like you, and I miss wewe so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Me too :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
liberiangirl_mj alisema …
Happy Birthday Michael!!!!!♥♥♥♥ I upendo wewe each siku more, with all my heart...
Thank wewe for being such an amazing gift, thank wewe for your music, for your dance, for your genius, for your kindness, generosity, for your care and thank wewe from the bottom of my moyo for your upendo ♥
I upendo you.. I will always upendo wewe ♥♥♥

♥★♪ ♥♫ LONG LIVE THE KING ♫ ♥♪ ★♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same goes for me, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Queendivaella ametoa maoni…
Yeah happy birthday my angle Michael we upendo wewe xxx your the best LONG LIVE THE KING zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
LovelyNessa alisema …
HAPPY BIRTHDAY MICHAEL JACKSON ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LovelyNessa alisema …
I upendo wewe MICHAEL I WILL ALWAYS REMEMBER YOUR LEGACY. wewe REALLY DID HELP HEAL THE WORLD AND HELP THE WORLD BECOME A BETTER PLACE. upendo wewe and RIP ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
sana856 alisema …
հɑԹԹվ БíɾԵհժɑվ ʍíϲհɑҽӀ
í Ӏօѵҽ վօմ Տօ ʍմϲհ
ƘíՏՏҽՏ ɑղժ հմցՏ...♡♡♡♡<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 ametoa maoni…
happy birthday from me too!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sana856 ametoa maoni…
=) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
vampireknight36 alisema …
i cried 4 days in a row and I got my self ill! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
why??? :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 ametoa maoni…
BECAUSE I WANT MICHAEL TO BE BACK ALIVE!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 alisema …
I have something big I need to tell wewe lot but i'm afraid wewe won't belive me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
BuffyJ442 alisema …
REMEMBER AND DO NOT FORGET THE MAN WE ALL upendo AND MISS SO VERY VERY VERY VERY MUCH HE WILL ALWAYS BE upendo kwa US ALL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BuffyJ442 ametoa maoni…
yeah upendo the King of pop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
He'll always have a special place in my moyo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cherl12345 alisema …
Michael, Darling, wewe send me, and I'll never forget wewe my immortal beloved. I'll always upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Me too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BuffyJ442 alisema …
Have a fab Birthday my darling MJJ thinking of wewe my Angel

I will play the CD ALL siku TOMORROW

wewe are always in my moyo

feeling like hell without wewe DARLING

I will not let wewe go I upendo wewe so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
money386 alisema …
Michael we miss u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
vampireknight36 alisema …
HAPPY BIRTHDAY MICHAEL!!! YOUR 54 TODAY!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nevermind5555 ametoa maoni…
MJ's Bday are on 29th... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 ametoa maoni…
o thought 28th zaidi ya mwaka mmoja uliopita
neelii ametoa maoni…
Meggas remember different time zones all around the world :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
Rather than inquiring why Micahell had to do die, let's just look back and reflect on all the good things he has done and not his shortcomings. Okay? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BuffyJ442 ametoa maoni…
I AGREE WITH wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 ametoa maoni…
so do i zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Amen to that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
AmericanTonny alisema …
Whyyyyyyy, why did the king of pop have to die??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
@HPHannah333 u think it's funny ?huh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Don't any attention to them zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
They dont have any right to kidding around here.I cant and will never kubeba this. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
@HPHannah333 has been reported over their derogatory remarks made on this ukuta zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
chokladen94 alisema …
Do wewe guys like my new icon? xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mywaymj84 ametoa maoni…
It's really cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I upendo it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
thanks :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BuffyJ442 alisema …
upendo u mjj ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
journeemj alisema …
hujambo wewe guys i've just made a Bad 25 page on here check it out haven't added stuff to it yet though
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mywaymj84 ametoa maoni…
I joined :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I just joined zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
oooh sounds awesome! im joining it :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jadeheart13 alisema …
HAPPY BIRTHDAY MICHEAL JACKSON. RIP. U WILL ALWAYS BE THE KING OF POP ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampireknight36 alisema …
theres a bad remix! kwa Afrojack!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
I've just on the the John Franca and John McClain are going remain in Michael's estate despite what Michael's family says and his mother and three will continue to be taken care of as stated in his will for the the being ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BuffyJ442 ametoa maoni…
omg no way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Yes, they're still in charge of Michael's estate for the time being, but Janet and Rebbie are still contesting the will zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
cherl12345 alisema …
I don't what going on here, but it seem as though people want to leave this club because of a username, gender identiy and other stuff. Speaking for myself, this club is supposed to be fun and enjoyable for everyone not to hurt other people's feelings. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
i was thinking the same. im trying to be nice to everyone on this club and it makes me sad that some mashabiki are mean to others but is it really worth leaving just because of that? i think they should think before they leave. i've had many Marafiki leaving for stupid reasons because of some jerk saying bad things :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Well, I'm staying on this club and I just ignore them because life is too short to be worrying over things such as jina la mtumiaji au gender identity zaidi ya mwaka mmoja uliopita
muzaffarkhan alisema …
the real star... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
emmashields alisema …
Plz guys participate in my
Michael Jackson picha contest foramu
much upendo <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
Alongside Sam Cooke and Nat "King" Cole, Michael will always have a special place in my moyo and that's fact ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
LayleenLuv00 alisema …
Michael is the King Of Pop and he will always be either if he's alive au dead ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LayleenLuv00 ametoa maoni…
IRK zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
just added zaidi mj pics for wewe guys. i tried to find ones that were rare and unseen, i apologize if i uploaded a few that were already on here. Well i hope wewe guys enjoy them, i made sure i put up some rare ones for wewe guys ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I saw them and they're very nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DanaMJJ alisema …
Just 6 days. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
i cant wait! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
laceylady alisema …
Just ilitumwa part 4 of my story Devil Thy Name Is Woman sorry for taking so long but I hope those who read the first parts of my story will continue to read! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cherl12345 alisema …
Michael was one of the kindest men that wewe would want to meet, and I often wish I had that opportunity to meet him we could have been good Marafiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Truly agree with you,If I got the chance to meet him,we would have become BFF's,LOL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
That would be nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
BuffyJ442 alisema …
I upendo wewe UNCLE JACKSON ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
pariisjaxnrock alisema …
"i'm willing to forgive the press , au forgive anybody , i was taught to upendo and forgive , which I do have in my heart” —michael jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mj1forever96 alisema …
i just added new pics of mj, do wewe guys like them? i tried to find super rare pics :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
They're very nice zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mj231 alisema …
Dangerous era : Visions part5 is here ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
love-my-swagg alisema …
Michael Jackson we will always upendo you! RIP. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
There's a lady that I know back in Ohio, who's granddaugter is a huge shabiki of Michael, so I would print up some pictures off the internet, and I give them to her. Madison has at 100 of them, and she puts them on her ukuta ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
YAY! thats so cute!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Yes, it it is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
tynialuvsu alisema …
Guys guess what? Yeah ok, my birthday is in 17 days, yay!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Happy Birthday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
love-my-swagg ametoa maoni…
happy birthday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
emmashields alisema …
guys plz answer my swali !!
link
I need to announce the winner.plz hurry ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
The "25th" Anniversary edition of Michael's classic recording, "Bad" will be available for purchase on September 18, 2012 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foreveraMJJFan ametoa maoni…
cant wait!!!!! been saving up for it :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mj231 alisema …
Dangerous era : Visions pt4 is out ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
neelii alisema …
Today I was visiting my parents' house and I found out that my little sister who is 11 years old likes Michael! He's one of her four favourite artists I was so happy when I found out yay! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
yay! i know alot of little kids who upendo mj, his legacy will never stop. every generation knows who is :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
That's good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
journeemj alisema …
hujambo everyone let's start trying a new tradition on here well let's do something nice for each other once a siku au at lease once a week kwa posting a nice and uplifting message on a persons page au have a nice conversation with someone , wewe get the idea just light everyone's siku up

~ heal the world everyday and make that change, mj would want us too
sincerely journeemj ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
sounds like a great idea :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
journeemj ametoa maoni…
thanks :) <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj231 ametoa maoni…
That will be lovely indeed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
part 2 of funny twisted upendo is up. please read and maoni thanks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
Thank wewe for making my birthday enjoyable and I'd like to say "Thank You" for the heshima and the MJ picha wewe posted. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
cherl12345 alisema …
This club is meant for us have fun and get along with each other not bully other peopl in regards to what to say, post and all that other stuff. It's breaking my heart. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Don't say that, nobody here had the intention to make wewe sad.. I respect wewe and everybody does, but posting the same picha daily doesn't make any sense; if wewe look back on fanpop they are ilitumwa soo many times already...this club needs some new stuff too lol :) We don't post for us, we post for others to see what we want to share. And if it was already ilitumwa hundreds of times it has no interest for nobody. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
wewe make a good point. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
great amazing maoni @liberian_mj zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
cherl12345 alisema …
Today is my birthday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foreveraMJJFan ametoa maoni…
happy birthdAY :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
No, That's fine zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
happy birthday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
mjjennine alisema …
Im so glad emma alisema something cause im getting so frustrated at the same picha being ilitumwa over and over. especially Cherl. wewe have put up the same picha and headings a hundred times. I and others make sure we find picha tgat are unseen. Also if ive put up too many au ametoa maoni too much i back off and give someone else a go. The same person dominating the entire club is NOT GOOD Give the others a chance to contribute and stop putting up exactly the same picha over and over ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjennine ametoa maoni…
i dont want to be a bitch, kahaba but cherl if wewe want to dominate a club create your own club tgen wewe can put up your same picha to your hearts content. just an idea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'll take that into consideration zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mj1forever96 alisema …
Michael Jackson was one the, if not most inspirational person to ever live. he encouraged us to think that no matter what our differences are the upendo that we all have for each other is all the same <3 he loved his mashabiki and his music, he showed it in the lyrics of his songs and when he performed :) he's a big brother, a father, au just a close friend to many of his fans, he was loved kwa billions world wide <3 MJ wasnt weird he was very creative and a genius at writing/composing muziki <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
it's too nice to hear it from a male shabiki <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
thanks :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
emmashields alisema …
the picha are constantly being repeated !!!
plz guys pakia some new au unseen stuff !!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
right yaar zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
yeah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
Lol :D thnx Altynai zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tkdiamond alisema …
I LOOOOVEEE HIIIIMMMMM SOOOSOOSOOOOOOOO MMMMUUUUUCHCHHHHHHH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Me, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
i grow up in the ghetto, most of us grew up without a dad. MJ was a father figure to me, i loved him! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rmpearl ametoa maoni…
I do 2 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blush
tynialuvsu alisema …
I swear it took me like 20 dakika trying to find the add to shabiki orodha button. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emmashields ametoa maoni…
when I was new i didn't know that I had to add back :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
it's OK haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
smoothcriminal1 alisema …
i really miss him!! my friend's mom was going to go to his tamasha then he got his hair set on fire!! omg ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
part 17 of wewe mean the world to me is up. please read and maoni thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mj231 alisema …
Dangerous era : Visions part 3 is out ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
Unforgettable, That's what wewe are ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Right. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
mj231 alisema …
Dangerous era : Visions part two is out
RIP KING OF POP
BLESS wewe Angel ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
EpicOruUlterra alisema …
Good night, sweet prince... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZoeyMalik28 alisema …
R.I.P Michael Jackson. King of Pop. He was an amazing singer. All I wanna say is that they don't really care about us ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blessthefallfan ametoa maoni…
True that...R.I.P MJ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZoeyMalik28 ametoa maoni…
Everyone misses the King Of Pop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZoeyMalik28 ametoa maoni…
A happy be-lated birthday to the King Of Pop. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
mj231 alisema …
dangerous era : visions part 1 is out ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Loved it. I wished that was me in that story. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj231 ametoa maoni…
thanx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DahvieFanGirl alisema …
I used to post on here a lot a long time ago.. I never used my account afterwards. So, I deleted it a while back. But this is my new one if anyone would like to add me. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HegiMjlover alisema …
Guys , im gonna leave fanpop for 15 days .. :/// Im going with summer holidays,,, but ill be back ;D .. like i alisema before , ill never leave this club :DD #MUCHLOVE... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Have a salama trip zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lauraluvmj alisema …
MJ mashabiki follow me on Twitter please :) @lauraluvmj ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
biebsfan21 alisema …
u r the best fave singer i ever have ,best leader to me,best king to me u r always in my moyo mj i will not hate u and till end of my life and u r the best and best king also 4 ever u r the best king of pop of all upendo u mj. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
Michael, My upendo for wewe grows stronger everyday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Mine too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sana856 alisema …
link

another link...do not miss it..! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
Yes,well,this proves wewe must never give up au wewe loose...Something au someone...I could criticize her on and on but I think she knows it better than me...She taught me many things not to do in a rel...Her mistakes and way to be taught me what to do when rough times come:back off and try to fix it without screams and jealousy and being so stubborn!I wish he'd have met someone better,like one of his fans...=(( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sana856 ametoa maoni…
=) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sana856 alisema …
link

guys must read this link about Michael n Joanna Thomae and share wewe view..! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
Yeah...I'm no expert but I can see it was fake... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sana856 ametoa maoni…
yes..! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
diamond6017 alisema …
I would upendo if mashabiki could be zaidi connected than we are.. I always have things to say au maswali to ask about Michael, but my parents don't LIKE me talking about him so much.. can anyone any shabiki give me their number JUST TO TEXT because Michael would want all his mashabiki to come together kasha pokezi me mashabiki I upendo wewe MICHAEL AND THE mashabiki !!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjjennine alisema …
actually its been 34 years since i first had him on my school books. then BEAT IT made me fall for him sexually as a sixteen mwaka old.Now at 45 my upendo is sronger than ever.I never dreamed I coukd upendo anyo e as much as I upendo Michael ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
I wish I had him in my school books,even in the English vitabu some people think The Beatles have the best selling album ever... (O_O) And I know how wewe feel,it's like I loved him my whole life but just found out! (L)... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
i think i know how wewe feel. im only 17 but i upendo him so much it hurts inside and its tearing me apart. i cant imagine to live with this wonderful but still so painful upendo the rest of my life cause of i can never be with him. i really admire you, wewe seem to be a very strong person. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjennine ametoa maoni…
oh thanks so much for your lovely comments××××××× zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjjennine alisema …
michael its been 30 years since i first fell in upendo with you. i neve r knew i could upendo wewe as much as i do now. wewe are ny destiny. my other half. im not complete without wewe my darling. wewe are my forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cherl12345 alisema …
Michael, you're the only man my moyo beats for ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
chokladen94 alisema …
"I upendo Micheal!" Dont wewe hate it when people spell Michaels name wrong? i mean how would wewe feel if your name was Bob and i spelled it "Boob"? xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
HollywoodHGirl alisema …
I upendo Michael Jackson! R.I.P. I Miss You!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
cant believe my bday is tommorrow........... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Happy Birthday, and many happy returns zaidi ya mwaka mmoja uliopita
diamond6017 ametoa maoni…
HAPPY BIRTHDAY MJ shabiki !!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
please read my new ndoto funny twisted upendo , maoni and tell me what wewe think ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
part 16 of wewe mean the world to me is up. please read and maoni thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva alisema …
Did wewe know that MJ alisema 200.000 "I upendo YOU"s to the mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj231 ametoa maoni…
For real. That's Beautiful zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Really zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Wow! I didn't know that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
mjj_fanforeva alisema …
his b-day comes soon ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
He's almost 54 years old. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
oh yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
mjj_fanforeva alisema …
Ain't no sunshine when he's gone ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
It's not warm when he's away zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
upendo that song so bad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
I upendo that song. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lynnmjfan alisema …
Happy birthday Michael.. I loved wewe sense I was a little girl still your # 1 fan.. I will never forget his birthday because it's mine too.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJpixy alisema …
I want wewe all to look at the last page of the ukuta here and see what mashabiki used to post and what do they post now.It's not offending anyone au complaining,is just that we don't communicate that much anymore and when we do sometimes we fight...I think we all should talk and shabiki everyone,we're all a family,right?I'll start,even if I won't get to talk to everyone...Maybe I'll find a shabiki who's close to my town..Idk any MJ mashabiki near kwa me...And I could really use some!So,maybe I'll find a new friend! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
linkhere it is... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
You're #1 in my book ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJJBelieve alisema …
i upendo wewe michael, forever... <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjbadgirl2000 alisema …
Hello I just made a new account. I have two fanpop accounts. The other account is justibiebsfan. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
emmashields alisema …
★☆ Another siku Has Gone
I'm Still Alone
How Could This Be
You're Not Here With Me ★☆ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
captainkaos ametoa maoni…
never alisema goodbye someone tell me why did wewe have to go and leave my world so cold zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
And boy wewe know that I'll be there, I'll be there zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
part 15 of wewe mean the world to me is up. please read and maoni thanks <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ranonaduhh alisema …
i upendo michael listen to one of his songs rite now "they dont really care bout us" i like that song ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
captainkaos ametoa maoni…
don't we all zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
Part 14 of wewe mean the world to me is up. Please read and maoni thanks <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mj1forever96 alisema …
if wewe ever watch a MJ concert, he always talks in that countries language! when he went to germany, he told them how much he loved them in german and he did the same in italy, japan, romania, and france :) thats dedication to his mashabiki :) i also speak french so RESTE EN PAiX MICHAEL JACKSON <3 "rest in peace MJ" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
I never noticed him speaking in Romanian... :| zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missthickkld ametoa maoni…
I noticed that! I thought that was so amazing!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjj_fanforeva ametoa maoni…
he learned "i upendo wewe more" in a different languages so sweet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
i know :) he alisema it in Burcharest :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita