Michael Jackson Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 181-190 na 6455

angelic
XxMJLoverxX alisema …
- R . I . P
Miss and upendo wewe .
Always and forever . ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mjshawty247 alisema …
I can't believe its already 3 years!! I luuvve wewe and miss you!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
mj231 alisema …
michael jackson .... a musical geneous,a pop legand,a giving man,and .... a missed KING
R.I.PMJ A missed man now with god . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Argeed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
ninjakitty50 alisema …
meh... my moyo feels heavy. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Tatyana_evthing alisema …
From when he was born from the first time he song,and songesha God knew a legend and nyota would be born,with so many hits and so many mashabiki i still feel he is here with us with many Albums and copies sold and many screaming mashabiki at his concerts a ambulance, magari ya wagonjwa and guards he is the "King Of Pop" 1958-2009 the 3rd yr. he was no longer here and today we celebrate this tragedy R.I.P Micheal Joseph Jackson we will never forget your awsome work ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PJsandMJsgirl alisema …
REST IN PEACE MY LIFE! I'LL ALWAYS upendo YOU! ONE siku I PROMISE THAT WE WILL SEE EACH OTHER AND I'LL GIVE wewe A BIG HUG!! I CAN'T BELIEVE THAT NOW ARE 3 YEARS SINCE THAT HORRIBLE siku WHEN wewe DIED.. BUT THE THING THAT MAKES ME HAPPY IS THAT FINALLY YOU'RE IN A PLACE WHEN wewe DON'T HAVE ANY PAIN..
wewe LIVED IN A WORLD WHEN IDIOT PEOPLE NEVER BELIEVED YOU, BUT DON'T WORRY, 'CAUSE ONE siku THEY'LL FINALLY NOTICE THAT MISTAKE THAT THEY HAD DURING ALL THEIR LIVES... REMEMBER THAT wewe ARE IN MY HEART!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyalwife_11 alisema …
R.I.P Mj we miss and always upendo u. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyalwife_11 ametoa maoni…
August 29 1958 to j zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyalwife_11 ametoa maoni…
August 29 1958 to June 25 2009 3 years u have been away in peace from us king of pop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Xavier20 alisema …
3 years without King of Pop! :(( His muziki will lives on forever and be in our hearts.. We upendo wewe Michael! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
missthickkld alisema …
I really miss Michael & I wish that I could just go and visit his grave..... just so I could put a big pretty sunflower on it. But I hope my MJ Takeover Party is enough. I will upendo u forever & ever, Michael. For in Heaven, wewe will truly never be alone & wewe have finally found peace. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Viky11 alisema …
link

We will always upendo wewe Michael! Never FORGET you! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJs-xxPYTxx-95 alisema …
♥Lovee wewe alwaayss n for evaaa MJ sweetness :* kisss n huggss to youu in heaven always salama with Allah :) xoxoxoxox ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Danea alisema …
MJ...miss wewe very much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
awesum-o alisema …
Ur Friggin Awesome MJ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
justibiebsfan alisema …
3 years without Michael...... WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! How I miss him.... I am still wearing my hat and glove..... God Bless u all!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
esraa1998 alisema …
MJ deserves to be the king of bob.we miss him so much.i just can not belive that the moan waiker is dead.the way he was dancing was unbelivable.love wewe MJ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
michael58 alisema …
25/06/2009....25/06/2012...3 years without Michael...Our Michael...I miss him sooooo much!He is the reason why I'm here...I upendo him with all my heart!His voice....his moving dance...his songs...An angel...
You'll always rock my rock Michael...cuz The way wewe make me feel makes me like I'm in heaven with you!
upendo wewe with all my heart!
MICHAEL JACKSON FOREVER BABE!
THE MITH...
THE LEGEND
THE KING! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Monsterka ametoa maoni…
So beautiful... Rest in Peace, he deserved :'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michael58 ametoa maoni…
Thank's Monsterka! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sasuke106 ametoa maoni…
:( yeah 3 years pass :( all we miss him he was the most amazing singer and he still amazing all him songs will still in our hearts everyone upendo him like our father he was very good person and good father and he still ...we miss u mj u are our king of pop and u will stay king of pop MJ 4 EVER AND EVER u always rock our world u are the king of everything zaidi ya mwaka mmoja uliopita
michael58 ametoa maoni…
So sweet of wewe sasuke!MJ...KING OF POP...KING OF OUR HEARTS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJJBelieve alisema …
I miss wewe Michael, in 2009 wewe announced your this is it tour. I was over the moon when I got tickets to see it, but then... wewe left us, wewe left us all, hoping for a return which never came. Now it's 3 years and I'm still missing wewe mj. I upendo wewe forever . Rest in beautiful peace , and your legacy will live on in your mashabiki hearts.... Forever :'( xxxxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
I miss him soo much...and what's even sadder is that I didn't get to see him in person. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
wewe got tickets to see his concert?! wow. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJBelieve ametoa maoni…
yeah, i did, i wish i had the chance to see him :[ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bfflvvh alisema …
Sir, it's been 3 sad years since you, one of the most talented entertainers that ever walked this earth, left us...forever.
your wonderful legacy shall live in us forever and ever.
We will remeber as bad, the thriller, the man in the mirror and the man that gave us butterflies.
We upendo and miss you. Rest in Peace Dear Michael Rest in Peace ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
healtheworld65 alisema …
3 years already?? wow. Michael, wewe will and always be the greatest ever! Your muziki is timeless. ♥♥ upendo ya Michael♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
evanescence_ alisema …
Our beautiful Angel. The only one who deserves to be called the KING! You'll be in our hearts, thoughts and ears forever!!! Today we're all one for you, the one and only Michael Jackson.
Rest in Peace.
We upendo you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BellaLovett alisema …
Legends never die, you're forever in our hearts
Rest in Peace Michael Jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CallianCrazy alisema …
Three years zamani today we Lost the greatest, most caring man to ever live. We will upendo and miss wewe forever but wewe are in a much better place now<3 thank wewe for all of your muziki and upendo Michael, wewe will never be forgotten<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
braunerova alisema …
MJ until now no one will reach, equals au exceeds you, wewe were unique, wonderful, generous, always striving for excellence above all as an artist and father ... all your mashabiki who got to know the truth about all your life and do wewe remember a moment of silence for it .
MJ wewe are my inspiration for my life, wewe changed my mind, thanks. i upendo wewe <3
Rest in piece... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ninjakitty50 alisema …
Michael,
3 years without you...
i upendo wewe so much & miss wewe so much. i pray everyday to be kwa your side. even though i don't know wewe kwa person i know wewe kwa heart. wewe are my life Michael. not a sekunde goes kwa that i don't think about you. i would do anything & everything possible to be with wewe forever. never leave me in mind au spirit. when my time comes i hope wewe will be there for me. i will live out your dreams to help kids across the world.
i upendo wewe Michael,
ncat ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
mj231 alisema …
todays da 25th ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hughmygod alisema …
God bless you, Michael. We miss wewe so much. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
159JohnDep9 alisema …
Since i woke up this morning i've been kinda depressed. First i wondered why but then i remembered that today was THE day.:( Michael, wewe really changed the world, music, people and wewe also changed me. There will never be another artist like wewe and we all upendo wewe forever.
Ps.I'm listening to your muziki right now.:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Liagirl123 alisema …
Man... It's sad how most people forgot about you... But I didn't and we on this fanclub didn't forget about wewe either. Michael we miss wewe so much and words can't describe this day. wewe made us great muziki and for that we thank wewe so much </3 :'(. R.I.P Michael Jackson we miss you, your parents and siblings miss wewe and your children miss you... The world misses wewe :'( </3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Baby_Michael alisema …
i miss u so much michael RIP. WE all upendo u mike :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
So true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Baby_Michael ametoa maoni…
yup zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Sky_Here alisema …
I miss u so much michael and u inspired me to sing and dance the way i do now. U r my celeb. crush and always will be. v u so much baby :* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Baby_Michael ametoa maoni…
same here :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sky_Here ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
19987 ametoa maoni…
he"ll never be forgotten zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sky_Here ametoa maoni…
nope zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
sandiphardy alisema …
I miss u mj
Rest in piece

i have no words for u
thanx for your muziki and your love
never forgot u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sky_Here ametoa maoni…
i miss u michael zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Miabear1998 alisema …
Luv U Michael!!!!! R.I.P. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sky_Here ametoa maoni…
luv u michael with all my moyo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJfan4life_95 alisema …
We all upendo and miss wewe deeply...May your muziki and message of upendo continue to live forever in the hearts and lives many generations to come. R.I.P. to he most loving, caring, and generous man who ever lived Michael Jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjlove123 alisema …
love.u r.i.p ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
He's imba with and moonwalking with the angels up in "Rock and Roll Heaven" alongside Sam Cooke, Jackie Wilson, Lou Rawls, Tyrone Davis and Luther Vandross ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mjfan13 alisema …
today is mj death :( :'( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TOQUINNA_123 ametoa maoni…
michael jackson is an always be a pop legoned zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
yup that true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjjennine alisema …
my baby is gone and im half gone with him. I will never be whole.I upendo wewe my precious treasure Michael.Ive cried oceans of tears and still theres zaidi tears. My throat is hoarse from sobbing. I want to feel wewe in my arms and kiss your beautiful face.I upendo wewe my darling boy and I know wewe are with me.I give myself to wewe completely so youll never be alone again.I upendo wewe eternally.Forever yours Michael baby ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
:'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
:'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJJLOVE alisema …
Forever the true King... 3 years zamani wewe left this World but not our Hearts, Michael.
I know you´re in a better place now, without any Pain, pressure and loneliness...
When i say i upendo wewe Michael, wewe gotta know that it´s for all Time.... I will miss wewe as long as i live... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
I miss him soooooo much' zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Me too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
misspansea alisema …
It's been 3 years since Michael Jackson passed away :'(
Michael Jackson will forever be in our hearts!♥
RIP to the King of Pop!
August 29th,1958-June 25th,2009 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
050801090907 alisema …
I still can't believe that 3 years have passed......and that he....='(
Michael Jackson wewe will always be in our hearts!♥
wewe will always be the one and true King of Pop!♥ Our Legend!♥
♥RIP Michael Jackson!♥ I upendo wewe wewe are always in my heart!♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dinu12 ametoa maoni…
upendo wewe Michael Jackson ....too bad he is not alive =( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
emmashields alisema …
GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I WANNA DIE......................... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sehrish8 ametoa maoni…
sis kya hua ?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
Kymissy alisema …
Hard to believe it's been 3 years since he passed away. He was truly a Legend.
“A nyota can never die. It just turns into a smile and melts back into the cosmic music, the dance of life.”
RIP Michael Jackson! <3 I upendo you, the World loves you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJfoureEWER alisema …
R.I.P Michael <33333 wewe will never be forgotten :,)) L.O.V.E I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseLovesJack ametoa maoni…
I upendo Michael Jackson. and your fandom name zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mangie1995 alisema …
3 years today since one of the saddest dates to this day!

RIP Michael!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Jackson_Fan alisema …
RIP Michael Jackson.Your my inspiration and apart of my life. Your always in my moyo ♥ (August 29th,1958-June 25th,2009) KING OF muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
today may be the 25th but, im not going to let it be sad. im going to remember mj's legecy and remember the good times he had in his career. Theres no time to be sad. Jaming to his muziki right now ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
As the Commadores stated in their 1985 hit song, "Nightshift", "You've found another nyumbani we know you're not alone on the nightshift". ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
liberiangirl_mj alisema …
I miss wewe so much Michael :(((( R.I.P. sweet angel, I can't believe there are 3 years already... time flies so fast :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjstinkerbell alisema …
I can't believe the 25th is finally here.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
hnluvMJ4ever alisema …
2 days zamani Vietnamese mashabiki celebrated a night tribute to MJ . I can't come ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hnluvMJ4ever alisema …
it's today in Vietnam ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJJBelieve alisema …
I miss u Michael, and when tomorrow comes, it will be 3 years since u left us all, and returned nyumbani to heaven. Rest in beautiful peace , michael , the true KING OF POP !! Xxxxxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
yup :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
hnluvMJ4ever alisema …
I miss wewe like crazy Mike ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
me too :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mel-asaki alisema …
im missing wewe so bad michael!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hnluvMJ4ever ametoa maoni…
me too I'm from VN and I upendo him and miss him so much. he's too far from me and now us zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mel-asaki ametoa maoni…
thanks for your reply. i still cry sometime but even that time his song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mel-asaki ametoa maoni…
even that time his songs cheeer me up. sorry i did before finish writing... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
maria201212 alisema …
blood on the dance floor is my favorite^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
,me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
ninjakitty50 alisema …
aaahhhhhhhh!!!!!!!!!!!!! i can't believe it's tomorrow!
i have this reminder on my phone (which i don't need) xD but when i saw it & i screamed so loud i swear it shook my window!! xD
y not just celebrate it today?!? yaaa.. i don't know.. i just want it to pass... meh!! :'c ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
To all my fellow "Michael Jackson" fans, I have started my own, but I didn't use the htt:// link. In order for wewe to gain access to the club, wewe have to log on to my profaili page and hit clubs, and you'll find it. It's the last club on my club orodha entitled, "MJ Photos" it's #9 at the very bottom. Thank you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foreveraMJJFan ametoa maoni…
I joined :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
crislei alisema …
My moyo begins to warn me that you're gone and that this sad siku is coming again. I want wewe back. His absence is making me sick. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJJLOVE alisema …
I´m so scared the siku is coming so fast... :(( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
DanaMJJ alisema …
Just 2 days :((( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
yup :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I feel the same way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
emmashields alisema …
The zaidi I see wewe ,
The zaidi I upendo wewe
Michael :*:*<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
So true! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
TatiJackson alisema …
People:You are ugly!
Me:Okay.
People:You are stupid!
Me:Cool
People:I hate you
Me:I don't care
People:Michael Jackson can't dance & sing!
Me:I'll give 5seconds to run!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
Same! XD...But I'd give them 10,to be in MJ's spirit of helping people...:p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria201212 ametoa maoni…
cool i like it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hnluvMJ4ever ametoa maoni…
perfect upendo it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hnluvMJ4ever ametoa maoni…
when someone say sthing not good about him I'm so sad but i can't do anything 'cause i'm small huuhu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
House34 alisema …
We miss your voice, your words, Michael. Your passion :( we miss you.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria201212 ametoa maoni…
so mutch zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Very very much. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria201212 alisema …
michael jackson hava a big hart and he is so speshel n hot,,,,,,,,,,,,p: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj231 ametoa maoni…
amen zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria201212 ametoa maoni…
yep zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MasterTails alisema …
link PLEAAAAAAAAASE Pet my Lonely Shinx Pokemon ;-;!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
MUSICGirl237 alisema …
I got new michael jackson bok ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
House34 ametoa maoni…
awesome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Which one zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maria201212 ametoa maoni…
what a book zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Queen_Of_Ithaca alisema …
Fantastic artist. :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
House34 ametoa maoni…
absolutely zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joss6 alisema …
i think the whole world stood still the siku the news broke about MJ death!! i know i cried!! wish everyone would let him rest in peace. he gave up his whole life to entertain us so why cant we just let him rest and still enjoy his music!! To all the Haters!!! suck it, MJ will always be nr1 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJLOVE ametoa maoni…
Amen... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
True!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJJLOVE alisema …
Long live the KING!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Agreed! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
And we around him!:x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjissweetheart ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
MJJ_iwantUback alisema …
Hi everyone ! im new just joined this fansite looks cool im a big michael jackson shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJBelieve ametoa maoni…
Welcome ! Nice to meet wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sjafan456 ametoa maoni…
whats the name im a big michael jackson shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Nice to meet wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
POkemAnia alisema …
hujambo y'all! i don't think that wewe remember me ( i don't use my account very often)
My awali account was "timmyfan4ever"
This is my new account
Plz add me?
I upendo MJ :)
Thanks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
POkemAnia ametoa maoni…
thanks sis :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ninjakitty50 alisema …
30,000 mj fans! :D
keep 'em coming!
i upendo wewe all!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
My God,I can't believe it!I was here since they were like 16 thousand,my God!:O:O:O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
Remember, this coming Monday, June 25, we'll meet here at fanpop to discuss the life and legacy of Michael Jackson at 7:00 p.m. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJBelieve ametoa maoni…
I miss him, sooooooo much... Xxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome to participate zaidi ya mwaka mmoja uliopita
esraa1998 ametoa maoni…
sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
healtheworld65 alisema …
I can't believe its gonna be 3 years on the 25th. wow.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I can't believe it, eithter zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chokladen94 alisema …
could wewe guys please jiunge my club? :3 link i upendo wewe #MJFam <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
sandiphardy alisema …
i upendo u all ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
upendo wewe too!!!!♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-julie-su- alisema …
Happy fathers siku everyone. R.I.P. MJ. Im your biggest fan!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
journeemj alisema …
HAPPY FATHER'S siku TO THE MOST BEAUTIFUL KIND , CARING , AND A GOOD COOK , MICHAEL <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanks. You, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mjfan13 alisema …
hapy father to all the mj mashabiki and we luv u michael ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank you. Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
wow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
It's much baridi here in Lorain than it was last week. How have wewe been, Jada zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjstinkerbell alisema …
Happy Father's siku to the most beautiful man ever. I upendo you, Michael. ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
u too mjstinkerbell zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJluv4ever alisema …
Happy fathers siku to the best father ever!!!! Happy fathers siku Michael!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank you. Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
thank u u too mjluv4ever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJluv4ever ametoa maoni…
And to all of ur dads of course :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Queendivaella alisema …
just felt like saying to michael happy fathers siku cause wewe michael your like a dad to all us we upendo wewe very very dearly with our hearts and we miss wewe but we will never forget how much wewe cared about us and the children we thank wewe R.I.P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJLOVE alisema …
hujambo we got an mj hater on the mj spot, 1plus1equalsjew ripoti him please dont say anything to him just ripoti him. He's posting offensive things on the mj ukuta and he's ilitumwa inapproiate pics of mj. Copy and paste this onto other mj mashabiki walls so we can stop this hater. Thanks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
He's gone now. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJJLOVE ametoa maoni…
That makes me really glad ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Me too,now we can live in peace. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ninjakitty50 alisema …
just wanted to say happy fathers siku to Michael!<3
wewe are like a father figure to me, & all your fans.
we upendo you!!! i upendo you. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjennine alisema …
LUCKY FOR US MICHAEL HAD TO HAVE BEEN THE MOST PHOTOGRAPHED PERSON IN THE WORLD.BUT THE POOR DARLING OBVIOUSLY COULDN'T GO ANYWHERE WITHOUT A CAMERA STUFFED IN HIS FACE. JUST LOOK AT HOW MANY picha THERE ARE OF HIM ON THE INTERNET. POOR BABY. AND HE DID IT ALL WITH GRACE PATIENCE AND DIGNITY. THATS WHY I upendo HIM SO MUCH. HE PUT UP WITH SO MUCH SHIT ALL HIS LIFE AND HE WAS STRONGER THAN MOST HUMANS WOULD BE IN THOSE CIRCUMSTANCES.I upendo wewe MY BRAVE STRONG MAN MICHAEL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJluv4ever ametoa maoni…
I was actually thinking about that last night,about how he couldn't go anywhere with out getting a pic taken...I alisema 2 myself "well, he did go to a couple of places where no one was around..." but how did I know that? Bcz there was a picture!!!!! Poor Michael... :"( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
streetwalker189 alisema …
Everybody!!! i might leave fanpop forever i feel mistreated NON OF YALL !!! KNOW WHAT I'VE BEEN THROUGH I FEEL OUT OF PLACE and @nikkilovesmj wants to get mad at me for no reason ,you know i really don't care i already got kicked out of MJ Fanmily club on fb and wewe guys want to mistreat me like im crap!!! WELL I'LL TELL wewe GUYS ONE THING IM NOT TAKING YOUR GUYS SH*T BECAUSE wewe GUYS WANT TO GET MAD AT ME IM SICK OF IT wewe GUYS AIN'T GOING TO SEE ME NO zaidi ,YOU BELIEVE THAT!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJsGurl4Eva1202 ametoa maoni…
Please dont go. I dont mistreat you!!!!!!!!! Please stay!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
please don't go streetwalker :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJBillieJean ametoa maoni…
please don't go streetwalker I upendo wewe and I don't mistreat wewe I'll miss wewe if wewe go :'( . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJJLOVE alisema …
I miss Michael everyday more, i can barely breathe... the 25th is coming closer everyday... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Will wewe leave us alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjfan13 ametoa maoni…
I miss him much :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
cherl12345 alisema …
As Janet stated her hit song, "We miss wewe much, Michael, we really miss much." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arneecher16 alisema …
Michael I upendo wewe so much I became a big shabiki when I first saw wewe and heard ur songs u inspired me to go out and sing in in front of a lot of people and I really upendo wewe do much! I wish wewe could come back and inspire zaidi people like u did to me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're jiunge me here at 7:00 p.m. on Monday, June 25, to celebrate the life and legacy of Michael Jackson zaidi ya mwaka mmoja uliopita
arneecher16 ametoa maoni…
Awesome man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
one_a_kind4ever alisema …
wewe WILL BE KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY kwa THE upendo OF YOUR LIFE. 1. say your name ten times. 2. say your mom's name five times. 3. say your crushes three times 4. paste this to four other groups. If wewe do this, your crush will kiss wewe on the nearest Friday. But if wewe read this and do not paste this, then wewe will have very bad luck. SEND THIS TO 5 GROUPS IN 143 MINUTES. WHEN YOU'RE DONE PRESS F6 AND YOUR CRUSH'S NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS ON THE SCREEN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mjjennine alisema …
Oh god june 25 is coming. Im reminiscing on my life with michael. Im 45 I first fell in upendo with him when I was 11 then beat it came out and I first thought se Hally of him now thirty years later im so im upendo with him I could die. My beautiful Michael wewe are my EVERYTHING baby. I upendo wewe sooooooo much my darling baby. Im already sobbing. I miss wewe baby and I want wewe so bad. My baby boy wewe are my eternal upendo FOREVER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjennine ametoa maoni…
this stupid phone auto corrects. that was sexually thought of him in beat it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
i envy wewe for have known him for so long. i wasnt even born then. :'( wewe got to be strong im sure Michael is watching over wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I was just a baby in the "'70's" when he was popular, but I was a shabiki when his album "Thriller" came out in 1982; as well, a his 1987 release, "Bad" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJluv4ever ametoa maoni…
Oh, now I'm crying :"( it's ok, Michael is up in heaven, away from the stupid media, watching over all of us in his throne,and teaching the Angels how to moonwalk :') <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 alisema …
Attention, my fellow "Michael Jackson" fans, this coming Monday, June 25, 2012, we will meet here at 7:00 p.m. to honor the life and legacy of the "King of Pop", Michael Jackson. So I'm asking wewe to jiunge me on this occasion, and we will discuss anything pertaining to his life and passing. Thank you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foreveraMJJFan ametoa maoni…
im in :) im going to wear my mj shirt, listen to his music, watch his muziki vids which i have them all on dvd and fanpop:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanl you. I'm going to play his muziki and probably the 2001 rerun of his anniversary tamasha at Madison Square Garden zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
To my fellow "Michael Fans", I'd like to wish a "Happy Father's Day" wewe and fathers. God Bless. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
cherl12345 alisema …
Michael may be gone, but he's not forgotten ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PJsandMJsgirl ametoa maoni…
right! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
emmashields alisema …
oh! Michael ,you are so perfect!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
PJsandMJsgirl alisema …
MICHAEL'S NOT GUILTY!! TODAY'S JUNE 13TH... WE ALL REMEMBER OUR KING'S VISTORY!!! I upendo wewe MIKE, WITH MY SOUL!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Time goes kwa fast zaidi ya mwaka mmoja uliopita
streetwalker189 ametoa maoni…
yes we will zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJJLOVE alisema …
Michael is not just the King, to me he is my greatest Inspiration, my Idol, the greatest Human being and the most beautiful Man that ever walked this Earth... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj231 ametoa maoni…
thats all ive been tryin to say god bless u mjjlove zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
80smusiclover alisema …
What's even sadder is that I didn't even get to see Michael in person,why was I born soo late? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJpixy ametoa maoni…
Same here!:((:((:((=(( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mynameissonic ametoa maoni…
me too :'( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
80smusiclover alisema …
I miss wewe Michael,please come back! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mjjs_sweetheart alisema …
I REALLY want to just skip June 25! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover ametoa maoni…
Me too,I can't beleive it has been three years since Michael passed away. zaidi ya mwaka mmoja uliopita