One Direction Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 451-460 na 6364

heart
edwardrobertcul alisema …
Baby wewe light up my world like nobody else,
The way that wewe flip your hair gets me overwhelmed,
But when wewe smile at the ground it ain't hard to tell,
wewe don't know,
Oh oh,
wewe don't know you're beautiful,
If only wewe saw what I can see,
You'll understand why I want wewe so desperately,
Right now I'm looking at wewe and I can't believe,
wewe don't know,
Oh oh,
wewe don't know you're beautiful,
Oh oh,
That's what makes wewe beautiful!!!!!<3<3<3
I upendo ya, guys!!! wewe really have that one thing!!!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
freebird13 ametoa maoni…
to harry: i need wewe here with me now, and im dying just to make wewe see p.s. ur my kryptonite :] lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
edwardrobertcul ametoa maoni…
:):):):) nice!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Message me if wewe wanna talk about 1D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
I like doing activites on the 1D club so message me what wewe want me to do and I will have it done 1-2 days depenting on the job. Say, if wewe wanted me to do a fanfic just message me a short disciption on the fanfic and it will be done in 1-2 days. I will also put your name on the bottom of your artical to say wewe came up with it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
the longest I will be doing this for is six months so get your jobs in! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Directioner forever!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
please maoni if wewe are a directioner forever too because I upendo getting comments! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
directioner forever! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Goid ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
ask me what goid means and I will message wewe what it means but wewe have to promise NOT to tell zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christina69 ametoa maoni…
okwhat does it mean zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
wht does it mean? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Go 1D. Icarly, right? If so... genius. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
lovsniallmore alisema …
i upendo one direction i have 47 posters ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BabyBum alisema …
I'm so glad Tae Handrich and Zayn Malik are dating now <3 They are so cute together <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Vamp_Fan_25 alisema …
OMG I got a medal for the club
I am so happy :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
kitkat9878 alisema …
Omg! I upendo wewe guys! My vipendwa are Liam, Zayn, and Harry. (in that order, not that i dont like Niall au Louis i upendo them too!) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
u can have a fave but not least fave zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
talia_bieber alisema …
People call me crazy at school cuz im obssessed with One Direction. Can anyone talk to me? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LifesGoodx3 ametoa maoni…
Don't listen to them, okay sweetie? They're just bullies x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovsniallmore ametoa maoni…
same happens to me but i just ignore them zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Stewwpeid haters will all die in a hole. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Goid ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
goid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
goid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
goid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
don't ask me what goid means zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iscicles alisema …
yall are cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
NO NO NO NO NO THEY'RE GODS. THEY ARE zaidi THAN JUST COOL. * zaidi ya mwaka mmoja uliopita
louisthazza alisema …
hujambo guys Liam is finally back on twitter!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lolipoping alisema …
COngrats on your fanatics <3:

aNNalovechuck

xMrsNiallHoranx

050801090907

Andressa_Weld

lois4

CullenSisters-X

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
r those all the people who writes 1D fanfics??... if so u forgot hollistergurl and 1Directioner001. :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lolipoping ametoa maoni…
No who have FANTIC MEDALS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
Lol! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
oh.. ok...srry.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NiallandHarryx alisema …
Baby wewe light up my world like nobody else !!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
The way that wewe flip ur hair gets me overwhelmed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sugarfairee ametoa maoni…
But when wewe smile at the ground it aint hard to tell wewe don't know you're beautiful zaidi ya mwaka mmoja uliopita
louisthazza ametoa maoni…
na nana na naaa na na na nana zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
stefanlover123 alisema …
upendo niall ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harryfan21 alisema …
hate zayn but upendo harry! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
Ok? Please keep your hate to yourself thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
Directionater alert zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
"Hey! Not cool! How would wewe feel if I did that to you?" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
babay209 alisema …
hujambo have wewe ever noticed that i some video looks like the guys are lip imba ya weird maybe its just my imagination hope its just that ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvyu123 ametoa maoni…
zayn hater zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kitkat9878 ametoa maoni…
It's only because they are. They would get out of breath if they sang AND danced during the video. That's why during concerts the artists have the actually songs playing if they're going to be doing any type of dancing so they still sound amazing but its is them in the backround so it's still them singing...I upendo THEM zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
supergirl143 alisema …
ATTENTION DIRECTION NOW INSTEAD OF LOL WE USE LLN LAUGH LIKE NIALL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
I MENT DIRECTIONERS I WAS TYPING TO FAST zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
upendo 1D....<3 Best club!<3xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saraH121d alisema …
this club is so the best! iLOVE!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
I upendo you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
zi-to alisema …
wow this club is really cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ellabergin alisema …
my sister is a huge 1d shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saraH121d ametoa maoni…
me toooooooo! and forever! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Goid ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Guess what my mothers fave song is? What Makes wewe Beautiful! Lol she absolutely loves it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
babay209 ametoa maoni…
me too that song is amazing but see closely if they are lip imba ok and that song is amazing OMG I die for it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BabyBum ametoa maoni…
Thats cool :) It's my brothers inayopendelewa song. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
lol whe ever i talk about 1D in front of my mom she start laughing like laughing like niall wich is alot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Can I have a family like yours? *Makes Hazza puppy-dog face* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BabyBum alisema …
Tae and Raven Handrich give Shout-Outs to fans!!!They may have alisema your username, check it out and see!! :D
And if they didn't, let them know wewe want them too in their inayofuata video. It is sooooo awesome! :)
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
B-Clair44 ametoa maoni…
That is soooo cool of them!! I want them to say my name :) And that was also really funnyyyy!!!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tracytracy2000 alisema …
My teacher told us this story on how Louis and Paul were at his friend's resturant-bar and the girl got to keep Louis' straw that he draw from and he was like "Yeah" When he told the class All the directioners in the class freaked... (only me, my best friend, and another girl) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tracytracy2000 ametoa maoni…
We're the only directioners in the class zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Can we trade teachers? Lawl I just recently became besties with a Directioner) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ellabergin ametoa maoni…
there is not alot of directioners in my class zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr alisema …
my teacher alisema one thing in class and i went on to sing the whole song...needless to say math class ended with my teacher in a huff lln i upendo my life ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
LLN :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 alisema …
for the 3rd shabiki pick swali whoever voted r directionators ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
imteamedward alisema …
@BLITZKID619 if people like this then let them like it if yoyu dont then y come on here and if u secratlly do then dont bother coming on here as no one wil lison as they are to busy lisoning to good muziki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BLITZKID619 alisema …
ONE DIRECTION ARE SHIT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
u r shit for thinking tht zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
wow no one cares what u think so mtulivu, clam it! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
* Indescribable emotion of Louis inserted here* Look, wewe made him cry. Get off. Now. Before we kill you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BLITZKID619 alisema …
ONE DIRECTION ARE SHIT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jayk_lover ametoa maoni…
wewe are ! -______- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
princesslol101 ametoa maoni…
Agreement zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
LEAVE THE FUCKING CLUB wewe MAKE MY BABIES CRY. GET THE FUCKITY FUCK OFF. GET OFF RIGHT NOW. FUCK YOU. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Lolipoping alisema …
Congrats on your fanatics :D<3

aNNalovechuck

Andressa_Weld

lois4

xMrsNiallHoranx

050801090907

CullenSisters-X

Proud have ya in the club !<3
BTW I am a NEW Directioner ...xixixxi!


ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
OMG!!! I just found out that a girl in my class likes 1D!!! I saw on Facebook she is trying to win tickets!!!! OMG!!! SHE LOVES 1D!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jj17 ametoa maoni…
Awesome ... i'm not trying to win tickets for Perth but i'm waiting for the tickets 2 come out..CAN'T AIT!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbyting alisema …
i'm youre biggesttttt fannnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I upendo wewe HARRY STYLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AND NIALL IS SO CUTEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! AND LOISE IS THE CUTE SMILE I'VE NEVER SEEN!!!!!!!!!! AND ZAYNE HAVE THE CUTE EYES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMGYOU HAVE THE MOST BEAUTIFUL EYES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AND LIAM IS THE SMARTES !! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wwefa1 ametoa maoni…
um...you claim your the biggest shabiki but yet u spelt louis and zayn name wrong er... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JinelleS ametoa maoni…
LLN!!!^^^^^^ True zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbyting ametoa maoni…
i'm sorry if i spelled it wrong i did not mean it :((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Patricia_galido alisema …
I really upendo wewe guys, you're my inspiration, i really hope to see wewe in person, hmm, if i would rate Harry styles's cuteness from 1 to 10, it would be infinity, 'cause he's cuter than the cutest, i really upendo him , i like his bromance with louis, haha, have a nice day... <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tyller44 alisema …
I upendo wewe GUYS SO MUCH
I AM YOUR BIGEST shabiki EVER OMG ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum alisema …
"I've decided I want a mustache. Not like a cool guy mustache, like a Mario mustache! Oh Yeahhhh!" Ya, Harry? Ya? xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
bright_angel alisema …
Dad: You're going to meet 1D Me: .... Dad: .... Me: .... Dad: I'm joking. Me .... Dad: SOMEBODY CALL A DOCTOR! SHE'S NOT BREATHING! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
haha :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
LLN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygal1 alisema …
one direction took over Big Time Rush...>
i feel so sad 4 them.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
they didnt replace btr they r opening for btr's tour they r Marafiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
no bu now all one direction and btr mashabiki all choose one direction over btr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
^ Indeed, my dear Styles. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
iluvmykitty alisema …
Me and my friend were argueing to who was cuter; louis au harry it took up half of my skool day...lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygal1 ametoa maoni…
its harry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvmykitty ametoa maoni…
thats what i said!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvmykitty ametoa maoni…
well i think they r all cute... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum alisema …
Girls says 'NO! JIMMY PROTESTEDDDD' five times during gym, then, 'I like anything edible' all through out lunch? Automatic besties.

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancergirl78 ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
justnbiebs alisema …
one direction is gayyyyyyyy and horrible!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tetsiefly ametoa maoni…
Then why are wewe here ? wewe must like them just alittle bit bc wewe where searching for them and even took the time to comment. I say, Thank you! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misspansea ametoa maoni…
Get The Fuck Out Of This Fanclub! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
and he sticks the middle finger up at children! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr alisema …
i just read this makala and it alisema one direction, harry, louis, liam, malik, and zayn... they called niall malik!?!?!? what the heck? how do you? i cant even process that ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dancergirl78 ametoa maoni…
lmao i find that hilarious zaidi ya mwaka mmoja uliopita
affy1011 alisema …
it feels like the only name people know in this band is the name "HARRY STYLES".... they're all awesome
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
hujambo Directionerssss<3 Add please I'll add back ;) xxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
of course!!! I'm pretty sure I added u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless ametoa maoni…
thanx ! :Dx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Cutipy334 alisema …
Guys-you have to check out my & ad me!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
done <3:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Does anyone wanna see Harry Styles when he was little wearing his mums bra? Go to my gallery and wewe can check it out there ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
no0r ametoa maoni…
i know that pic xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jj17 ametoa maoni…
same :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
This pic. I saved it right up there with all my Luxie pics. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
One direction are sexbombs!!! Complete SEXBOMBS!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Dude, they aren't just sex bombs, they're five God's come alive. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smallprincess99 alisema …
Nice to meet everybody ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smallprincess99 alisema …
I'm Vietnamese, One Direction no.1 ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetony alisema …
i upendo one direction i upendo kane
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JinelleS ametoa maoni…
kane? do u meen Zayn? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
yeah there is no Kane zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetony ametoa maoni…
Hahaha what ever yeah I mean him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
ilovelarry12 alisema …
i upendo one direction <3333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
ME TOO!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jj17 ametoa maoni…
Me three!!!!!!!!!!!!! :DDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
johannascruz alisema …
One direction :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-one-direction- ametoa maoni…
one directions amazing! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selenajr47 alisema …
Stand up, Niall Horan version:
"and i wont be leavin till im finished stealin every piece of that pie,
and then we'll steal us a car and drive to nandos,
i wont give wewe my food; this feast isn't for you"
hahahaha i upendo him(;
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ivan12 ametoa maoni…
ha ha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
haha lol :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
clover111111111 ametoa maoni…
haha upendo it! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
I want him to sing this to me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
selenamaslow alisema …
I recently fell in upendo with one direction n louis lol wuts a good song from them?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
whats make u beautiful. one thing. taken... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovelarry12 ametoa maoni…
MOMENTS GOTTA BE wewe aliiba MY moyo SAVE wewe TONIGHT ANOTHER WORLD AND THERE IS A TON zaidi AND TAKEN WHEN THEY WERE ON THE X FACTOR zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Is there ever a bad song? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr alisema …
why do people get offended when people say the boys are gay? they are gay for eachother like...idk im just saying they give eachother hickeys they pinch eachothers butts they sleep naked together...im not hating i upendo 1D with all my moyo and soul but people need to calm down when it comes to there sexuality if your opinion on them would change if they are gay then wewe shouldnt call yourself a shabiki i upendo there gayness its what makes them...well them...i think its cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovetony ametoa maoni…
just a swali they are all gay??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
not like seriously (i dont think) but they like to cuddle...with eachother zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
gay mean2 things the gay they r talikng about and the sekunde 1 is gay meaning happy but they r the first gay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
'I'm insecure, I know what for... I'm not 32, Danielle au Eleanor</3 xD'

Real Directioners will get this ...:) maoni if wewe do :)
Add please:)<3 I'll add back xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
haha i upendo that i sing it like all siku and my teachers are like shut up theyll never upendo wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashely102 ametoa maoni…
yeah the teashers tell me that too in my gosh why cant i sing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
wewe just read my mind. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Gotta get off the laptop now, Goodnight fellow directioners! See wewe all tomorrow! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Smilebaby05 alisema …
Got The Yellow Medal!!

Yipeeeeeee:) ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
naina2 ametoa maoni…
Accha h pagli :P Congratzs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAH!! CONGRATS!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
Thxxx!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KellerLau alisema …
I'm A Directioner. Muqa hahahaha =)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvpeeta alisema …
What do wewe call 5 gay guys walking in a line ....... onedirection Hahahaha sorry one d luvers but it is true ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessiica123 ametoa maoni…
I will never EVER agree to this. Its alright coz they've got plenty other mashabiki that RESPECT them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NvrShoutNvr4evr ametoa maoni…
haha that is so trueee...gayyyyy haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
yeah, I agree with Jessiica123 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
they have trillions of mashabiki who don't say they are gay they are not stupid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
matinaloves1D alisema …
FOREVER A DIRECTIONER !!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
JBLUV11 alisema …
Got My Die-Hard Medal.<33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hollistergurl ametoa maoni…
Yaay! Congrats <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessiica123 ametoa maoni…
Congratzz;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
I think this is really sweet<3:D::

'Niall can be your hero baby,<3
Zayn can kiss away the Payne,<3
Harry will stand kwa Lou forever..<3
One Direction takes my breath away<3<3'

maoni what wewe think :)xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CullenSisters-X ametoa maoni…
Aww, that's so adorable. *crying* :') zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless ametoa maoni…
? :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
WAHHHHHHHH zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
Add please directioners<3:D I'm neww<3 I'll add back :)xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OF COURSE! I ADDED YOU! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
buffy_marta ametoa maoni…
i also added wewe :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matinaloves1D ametoa maoni…
I added wewe :) XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
I did to! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
hannah444 alisema …
baby u light up my world like no body else...
upendo this band<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matinaloves1D ametoa maoni…
the way that u flip your hair gets me overhwhelmed :) XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matinaloves1D ametoa maoni…
who wouldn't like 1D XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MAJD7174 ametoa maoni…
YAH.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
israakadri10 alisema …
i upendo niall the most and my fav song is moments ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blossomyumyum ametoa maoni…
Moments... gahh just the title is making me tear up. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
sparkle_sonic alisema …
Im new add me pwease ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessiica123 alisema …
VassHapennin 1D fans;) Im new here so could wewe add me? I have no clue on how to add wewe ;L ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matinaloves1D ametoa maoni…
I added wewe :) XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessiica123 alisema …
Add me Im new;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
All real Directioners please become a shabiki of me and add meeee<3
upendo 1D sooo much!!<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessiica123 ametoa maoni…
I'll add you;) I need Marafiki anywaay I've just started;( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
matinaloves1D ametoa maoni…
i added u :) 1D 4 EVER <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan ametoa maoni…
real directioners stick together! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
lalaprincess alisema …
zayn and niall ur cute
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LiviStyless alisema …
Directioner for ever<3xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
_dodgy_2_ alisema …
Can u peoples plz jiunge my Directioners club
heshima to the people who join.. just go here:
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
clover111111111 alisema …
ONE DIRECTION thats all i have to say... lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ZaynMalikluver1 alisema …
HERE I AM, IM ALL YOUR ZAYN COME FOR MEE!!:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lalaprincess alisema …
i luv u 1D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiddy_linares alisema …
I'm in  with LIAM!!!!! I will soon be misses Payne..wouldn't dat b so awesome??!! upendo wewe LIAM!!! Xoxoxox baby ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
popularchick alisema …
I upendo ZAYN U SO CUTE BABE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sugercookies151 alisema …
"Baby let me find out your secret just let me in,just let me onyesha wewe that I can keep it" :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
spongbob1599 alisema …
I'm a

chakula ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jojo3915 alisema …
OMG i upendo one direction ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
candace399788 alisema …
I upendo ONE DIRECTION i actually screamed that at my cousins place while all the parents went out to get chajio, chakula cha jioni for us ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zara19 ametoa maoni…
lolz I upendo this girl candace ur so great when u alisema that so fuunny x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OneDirection193 alisema …
One Direction is the best upendo them soooooooooooooooo much but real bumer they never come to cairns its always places like brisbane sydney au melbourne never cairns but i still upendo them <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mollyastonxx ametoa maoni…
i cant wait to see them zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mollyastonxx ametoa maoni…
i like them xxxxxxxxxxxxxxxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LaiaMaria alisema …
Hihi I upendo them, they're sooo cute xx. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Candyfreak alisema …
i upendo the one direction picha here. they r soo HOT!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DumCheese alisema …
OMG ONE DIRECTION IS AWESOME! I HAD A DREAM ABOUT THEM LAST TIME WHERE THEY WERE AT MY HOUSE AND THEY WERE TAKING THEIR CLOTHES OF BUT THEN IT BECAME A NIGHT MARE BECAUSE THEY TURNED INTO SUMO WRESTLERS BUT EVEN THEY THEY WERE HOT! OMGOMGGMOGMOGMOGMOGMOMGOMGMGOGMOGMOGMOGMOGG I upendo wewe GUYS AND JUSTIN BIEBER AND REBBECA BLACK AND EDWARD CULLEN. OMGOMGOMGOMOGMOGMOGMOG ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
marvel-glimmer ametoa maoni…
sumo wrestlers? :) LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candyfreak ametoa maoni…
uhh.. some dream zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supergirl143 ametoa maoni…
LLN u got some weird dreams zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lOUISSGIRL alisema …
ONE DIRECTION IS MY LIFE I WOULD DIE WITHOUT THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I WOULD ACTUALLY DIE WITHOUT LOUIS AAND HARRY <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
pixy5maddy alisema …
ONE DIRECTION wewe GUYS LIGHT UP MY WORLD LIKE NOBODY ELS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
misspansea alisema …
Baby wewe light up my world like nobody else. The way that wewe flip your hair gets me overwhelmed. And when wewe smile at the ground it ain't hard to tell. wewe don't know, wewe don't know your beautiful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pixy5maddy ametoa maoni…
I upendo that song zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misspansea ametoa maoni…
Me Too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Louisbabe1999 ametoa maoni…
Awesome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vietnamjenny alisema …
no dout ! elina1996
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
elina1996 ametoa maoni…
thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vietnamjenny alisema …
i upendo wewe best ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Smilebaby05 alisema …
They Only aliiba My Heart....♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG MY moyo TOOOOOOOOO AAAAAAH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ashaabdi56 ametoa maoni…
heyyy dats myy song:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Smilebaby05 alisema …
upendo One Direction...
Specially Zayn!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
ME TOOO! AAAH! RIGHT!! ZAYN! ZAYN! ZAAAAAYN!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
upendo wewe DPPPPPPPP!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pixy5maddy ametoa maoni…
I upendo HIM TOOOOOOOOO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CheekyCheese alisema …
Just got my die hard medal! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
peppergirl30 ametoa maoni…
Congrats! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alisema …
Damn it !
There are so maarufu goshhh!!!
So famous!!!
Cant stand!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAH!!!! YES:D!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AishaMahmood786 alisema …
Nanananananananana yeah nanananananana yeah babys wewe light up my world like nobody else! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Now, I have. WOOOOOOOOOOOOOO!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Huge_Styles_fan alisema …
Well, nearly ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita