One mti kilima Pop Quiz

Lucas: wewe told me not to come to the airport. Why? Brooke: I don't like wewe to see me like this.. vulnerable. Lucas replied ?
 Lucas: wewe told me not to come to the airport. Why? Brooke: I don't like wewe to see me like this.. vulnerable. Lucas replied ?
Choose the right answer:
Option A I always see wewe vulnerable
Option B That's how I always see wewe Brooke
Option C That's how i always upendo wewe Brooke
Option D I upendo wewe Brooke Davis
 Lovetreehill posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ruka swali >>
save