Prodigy (Mindless Behavior) Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 760

donamie alisema …
hujambo prodigy iam a big shabiki of u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cower alisema …
Hello my name is michelle ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cower ametoa maoni…
I like rayray zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cower ametoa maoni…
My number is 8043249844 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tstallworth426 alisema …
prodigy i really want wewe to come to Detroit and i am your number one shabiki i upendo wewe and Roc so i want wewe to come back to mindless behavior and i wan tickets to your tamasha i am 8 years old and i upendo wewe so much please come to my birthday party please i really want wewe to sing at my party please the whole group even prodigy because he is always in mindless behavior in my moyo my birthday is in April please come and sing krisimasi with my girl please thank if wewe do ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Cirreyiah alisema …
Prodigy mb will Neva be the same without u wuts ur inayofuata songesha doh👣 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
bulldogs33 alisema …
i thought his number was 323-319-6060 maybe its something else idk ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
teeboo alisema …
what's your number ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zionflawless alisema …
What's your number ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
carmal_sweet alisema …
I hope wewe don't leave ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
niyahthatsme alisema …
miss wewe prodigy wewe did good ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bj260 ametoa maoni…
whats is all of u cre phone number zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carmal_sweet ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nana143 alisema …
how old are wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carmal_sweet ametoa maoni…
are wewe asking anyone this swali zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
nana143 alisema …
prodigy we miss wewe please come back to mb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Badass_12 alisema …
can u marry me hujambo how u doing wats up u should come to crestview flordia to crestview high school that will be amazing because u have been my leader u know what i saying...... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niyahthatsme ametoa maoni…
miss wewe prodigy wewe did good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carmal_sweet ametoa maoni…
come back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
singlemama123 ametoa maoni…
i upendo wewe prodigy wewe are the best singer ever we want all of our number zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
prod680 alisema …
HI PROD!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiarasophie_12 alisema …
HI PRODIGY ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
prodigy_anaya alisema …
Hi prodigy can wewe come to my bday that would be cool lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy_anaya ametoa maoni…
Please zaidi ya mwaka mmoja uliopita
serintyjones ametoa maoni…
i would be your valentine girl prodigy i upendo you!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
serintyjones ametoa maoni…
can wewe come to my house and sing be mine valenitine girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ray_Boo_Forever alisema …
cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
serintyjones ametoa maoni…
my lil sisters alisema hujambo and they want to me wewe and the group!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
serintyjones ametoa maoni…
do wewe myles brown have a gilfirend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
anaja1 alisema …
Prod wewe my inspiration remember make good choices ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
morank1234567 ametoa maoni…
OMG like wht do y'all like bout Prod zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jaybae ametoa maoni…
I hate prod zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy_anaya ametoa maoni…
He is HOT to the core hahah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
madaka5 alisema …
U r a fine ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madaka5 alisema …
Prodigy u r so cute I can just kiss wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madaka5 ametoa maoni…
im lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy_anaya ametoa maoni…
Same here I upendo him he means the world to me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nickieveretts alisema …
Prodigy is cute and hot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Diamond2390 ametoa maoni…
i know right girl he is so cute zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvrayray4ev ametoa maoni…
Soo cute! I luv him!! But I'm mad cuz he left MB, like what the fuck! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cupcake0628 ametoa maoni…
prodigy can u give me your number zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hellocutie514 ametoa maoni…
prodigy is no good he left the group now its a new guy he is UGLY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chils4rayray alisema …
Prodigy, as known as the style one, stay real & true in all dat u do. neva let no one stand in your way your smart, fine,nice, vivid, characteristic, & bad n a cute kinda way but wat i tryna say is that wewe got talent like many others includin me so im sayin just this be wewe dont hide who wewe are & the people who got wewe where u are ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocgirl900 alisema …
heyyy prod i miss u why havent u get on fanpop ......i want to have a dance off with u just know that i will WIN OKAY cuz i know how to dance maybe not better than u but i no how to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yolekerly900 ametoa maoni…
dnt try sis just saying zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocgirl900 ametoa maoni…
yh i am gonna win and he finna cry that his got beat kwa a girl in a dance off Hartnett zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvrayray4ev ametoa maoni…
Yeah right, u can't dance better than him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bella_figueroa alisema …
I Miss Prodigy . wewe where the one inspired me to chase after my dreams to be a famous singer . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bcuna01 alisema …
PLEASE READ THIS! IT IS IMPORTANT!Dear prodigy please write back well I just wanted to tell wewe I'm your number1 fan. I'm nota creap ora liar. I just wanted to talk to you. wewe are my Idol!Last mwaka my dad got intoa car accident! He Lost his arm the one that he wrote with and everything we Lost alot. He Lost his job! I really wanted to go to one of your concerts but we can't afford it now. I'm really sad! It's has always beena dream to meet wewe and the rest of the group!! Please write back!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Miss-Ambitious alisema …
I Miss Prodigy As Well, Mindless Behavior Won't Be The Same Without Him!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luvrayray4ev ametoa maoni…
Yeah we all gonna miss him, I'm like crying cuz it's just so depressing to know that he's gone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
CookieTryniti alisema …
Is It Just Me au Do We REALLY just Miss Prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NikkiBhoo36 ametoa maoni…
No its not just wewe i miss prodigy too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
linny345 alisema …
prod jus me passing tru ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiara0816 alisema …
hujambo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutecutietaytay alisema …
prod plz tell me why u r leaving mb? yall are GREAT together and im ur #1 shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nickieveretts ametoa maoni…
my to i want to know zaidi ya mwaka mmoja uliopita
melk300 alisema …
happy brithday prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sentarius16 alisema …
Happy birthday prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygirl120 alisema …
hujambo prod happy early birthday!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUVBEINGMEXD alisema …
Happy early birthday prod I just realized wewe were born a 3 days before me #TEAM CAPRICORN ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saysaysay alisema …
nyasi, nyasi kavu prodigy can I be your number one girl please I will give wewe 100 dollars and I want to joy your shabiki pop orodha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
patrice567 ametoa maoni…
HAPPY EARLY BIRTHDAY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
patrice567 ametoa maoni…
how was your birthday prodigy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygirl120 alisema …
luv u prod ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygirl120 alisema …
happy early birthday ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUVBEINGMEXD alisema …
hujambo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PRODIGY4EVA143 alisema …
Happy early birthday prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUVBEINGMEXD ametoa maoni…
he's birthday is on the 26 #team capricorn turn up LOL XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sentarius16 alisema …
what does it feel like to be out of the group ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
CookieTryniti alisema …
I miss Prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
I'm backkkkk. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyal626 ametoa maoni…
Prodigy u funny bro zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CookieTryniti ametoa maoni…
lolz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
prodigy319 alisema …
Who wants to be my #1girl ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocgirl900 ametoa maoni…
meeeeeeeee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyal626 ametoa maoni…
Yo prod she mine don't wewe see roc girl so she want me. And hi rocgirl 900😏 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigygirl120 ametoa maoni…
mee!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 alisema …
I will like to thank everybody for fanning my shabiki page. I upendo u guys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sentarius16 ametoa maoni…
upendo u too i will always be your number 1 shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotcandy alisema …
Bitchs got to back of baby daddy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Do u mean back off daddy. My pic says who I am tired of just telling people that I am prodigy look at my profaili pics zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Put zaidi later zaidi ya mwaka mmoja uliopita
honeybunkiss ametoa maoni…
ur not the real podigy give it up dumb punda zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyal626 ametoa maoni…
bitch, kahaba this is the real prodigy so don't talk to my boy like that! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
darla48 alisema …
I upendo the mindless behavior so much! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
I will tell them that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
And thank u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
patrice567 ametoa maoni…
omg i upendo u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OhSnap-_- alisema …
WE WILL MISS wewe PRODIGY ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
I will always be with y'all. Don't freak out. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OhSnap-_- ametoa maoni…
Are wewe The Real Prodigy! :O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rocroyal626 ametoa maoni…
Yo prod guess who this is zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jadenmisfit alisema …
We are going to miss u prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jadenmisfit alisema …
Prod left mb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bmortier19 ametoa maoni…
nyasi, nyasi kavu p i will give wewe my number it is 8287075617 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
prodigywife99 alisema …
prodigy is the sexiest boy in MB!!!:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
keesiah ametoa maoni…
i know right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rerebhadd143 ametoa maoni…
point zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigywife99 ametoa maoni…
u welcome prodigy i upendo u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shiannelol123 alisema …
prodigy can wewe be my friend plz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
patrice567 ametoa maoni…
me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
shiannelol123 alisema …
i upendo wewe prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hotcandy ametoa maoni…
bitch, kahaba zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Yo don't u go messing with my fans. U mess with them u mess with me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
And I upendo u to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nevae8 alisema …
i upendo prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ladymillon ametoa maoni…
ok he has a girlfriend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Msprinceton911 ametoa maoni…
hujambo yay girl wewe wrote on my ukuta and alisema wewe upendo prod if wewe like to read story about them then go to a website called WATTPAD and make wewe a page and flow msprinceton911511 then read this story called i upendo my bully mindless behavior story it so good I kusoma it and I upendo it but it kinda crazy upendo story zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jadenmisfit ametoa maoni…
I have a wattpad u should add me and I will add u I am as u know jadenmisfit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cami217 alisema …
upendo ya so much Xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxxoxoxoxoxoxoxoxxoxxooxoxoxxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoox:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
caiyla alisema …
hujambo prodigy lets be Marafiki plz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
diamon513 alisema …
please give me your number ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mizzmb98 alisema …
Please give me your number ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mzrocroyalswagg ametoa maoni…
girl u stupid a pedifill will call u and track u down and rape u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
U know I can't give u my number because of all these mashabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mizzmb98 ametoa maoni…
prodigy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
desireeholiday alisema …
I upendo wewe prod call me (205) 200-7672 my name is naenae ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mzbaddie ametoa maoni…
bitch, kahaba take your number down wewe stupid zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
I agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
And yes I am prodigyu can even ask my nyumbani girl jadenmisfit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Torkerria alisema …
I upendo u prod ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sharrondae ametoa maoni…
I upendo wewe prod <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
Me to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Sorry not single. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ashante97 alisema …
I need a Aaliyah for my new story Beautiful Liar...in the story you're Prod gf and Prince sister if wewe wanna be Aaliyah hmu on my ukuta ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
_Chriss_ ametoa maoni…
I dooooo !!!! for no reason :D!! just wanna be involved n shit lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
companion143 alisema …
hi prod i miss u baby i upendo u from companion143 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
I will always be with y'all and I am here now so message me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hayahy alisema …
ILL SEE U on july 10th an that my bday too cant wait ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
okay to an mindless behavior shabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swag-thou ametoa maoni…
Can I have ur phone number please;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jalandasmith alisema …
prodigy wewe care about your mashabiki and I like that I am a biggest shabiki of mindless behavior
I upendo wewe I see wewe again ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
prodigy i now that u care bout ur mashabiki keep it up okay i like prodigy please write back thank u baby i miss u from a prodigy's lover zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Told me to wright back and I did. Got a fanpop account for fun it's really cool that I get to talk to my mashabiki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Sorry spelled write wrong my bad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
veronica223 alisema …
Prodigy is so hot people say u can't sing and I know u could sing cause even thought I upendo u ur hot I'm not trying to defend u if people say u cant sing so I upendo u prod and not trying to be mean ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
please prodigy sing a song to me baby i upendo u baby thank u 143 from a mindless behavior shabiki on fanpop okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
veronica223 ametoa maoni…
Prodigy is mine back off he is my man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smirk
uniquejohnson alisema …
yall make great ideas for the songs and its how wewe feel for a girl and prod i knew wewe i know your real name but i forgot it and rayray name to and princeton real name is jacob ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
veronica223 ametoa maoni…
Why would u ever put princetons real name zaidi ya mwaka mmoja uliopita
uniquejohnson ametoa maoni…
everyone knows it seach for princeton on fanpop and it will onyesha wewe i was mad but people had to know zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUVBEINGMEXD ametoa maoni…
u ain't got to lie craig u aint got to lie LOL just felt like saying it 143 XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tasialover alisema …
mb rocks the world ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
veronica223 ametoa maoni…
Yeah u are right zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
damnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn! girl yeah u are right okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
Yea girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutefruity alisema …
yea I agree with AaliyahSade u guys care so much about ur fans. I like u cause I like ur personallity ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AaliyahSade alisema …
wewe guys talked me how to be myself and don't listen to what those haters say ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AaliyahSade alisema …
the cover of the front of the cd is rocroyal cause i really upendo him like 100% and 24 /7 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyshiraadams ametoa maoni…
ilove wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AaliyahSade alisema …
all your songs is1. all around the world ,2. keep her on the low , 3.used to be ,4. i lean ft soulja boy , 5.pretty girl ft jacob latimore , and lil twist ,6. i'm falling ,7. ready for love,8. band aid,9. forever,10. video, 11.brightside, 12.lookin for ya,13. bang bang bang ,14. your inayopendelewa song, 15. house party upendo all these songs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
upendo those songs :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AaliyahSade alisema …
hujambo prod my cousin b-day is tomarrow and she really upendo wewe i think wewe an amazing dancer and singer i listen to you're songs all siku ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
veronica223 ametoa maoni…
Me 2 I listen to their songs every siku I go to pandora YouTube to see mindless behavior every siku upendo mindless behaviour when I used to go to school I kept imba all mindless behaviour sngs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Maria_Lewis01 alisema …
wassup prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
companion143 ametoa maoni…
who is this and stop talkin' to my baby prodigy okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
I am everybody's baby aren't I? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutenae alisema …
hi what is your name sike no i no your name hi prodgy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
Hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutenae alisema …
hi printon wewe is cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jullly alisema …
Hiii!!! link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
karaibe alisema …
hi mindless behav ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
karaibe alisema …
hi prodigy I like wewe wewe have a girlfriend ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cbaker13 ametoa maoni…
why would wewe want burnt chicken zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AaliyahSade ametoa maoni…
you're halarious when i read your commet it's so funny zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
No I don't got a girl zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swaggallday alisema …
Ghgfhfhgggfdydydydydyhfjvhgfdswygdtvjtegyyjgffsssssssssssssssssssswewsswagg layytbgghgdhdhdudfgfdffdfffgdffffffgghcLssggvfvfvvfvfvfvfvffffyftttttyhhbvcdryhbvcdyubsvwcedwasvyoureifeivhfhgghjcjfiduuwifigfofifihgfyyygdrriggffddffffffffffffffffffffffffffrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrfrrrfrrdedrfedercrredeededdegtggrvdvsbkdldododfhgyffdffdddddddddddgdghhfgyjggjdhdhddgdhjfhdhifswagg all siku mister prodigy my lovevjdjaiaiaiivjtjdhtgfffddfhhjjtrue upendo in between number please ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
swaggallday alisema …
Hi I upendo prod I will kill my self for him this is mad upendo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
I_Love_Nathan alisema …
Prod is my idol...!♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lking0069 alisema …
Aks Princeton how old is he ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purnell_frankln ametoa maoni…
upendo wewe boy frindes wow nameber call wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
He is 16 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kkstar143 alisema …
upendo ya forevs 143 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
kkstar143 alisema …
i upendo wewe prod ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kkstar143 ametoa maoni…
i luv prod zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
Every body loves him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
upendo u to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
prodigyslove101 alisema …
hujambo my inayopendelewa one u r so cute I'm makiyyah
I'm lookin for my numba one boy I'm very
Respectful have a big moyo knows how to
Keep a conversations going don't judge
People kwa who they r my name on fanpop
Is prodigyslove101 be my friend please luv
U boo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
Amen that is what I want in a guy kind hearted and respectful and treats me like a lady zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mookiebaby112 alisema …
Prod wewe are cute and fine and i wish wewe were mine ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cbaker13 ametoa maoni…
wewe are a bad poet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
wewe are not a bad poet I think that u are a wonderfull poet and. Wish prod was my man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy319 ametoa maoni…
No she is not leave my shabiki alone zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PRODIGYBOO690 alisema …
upendo U PRODIGY (Im from phila to) LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Chloe1010 alisema …
I upendo wewe prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jharia13 alisema …
Prodigy i upendo u so much will u be my #1 boy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chikasexybaby alisema …
Prodigy is cute and handsome I just can't stop lovin u Craig Julius crippen upendo u zaidi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigychic ametoa maoni…
I upendo mb so much that I have about 20 albums of him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cbaker13 ametoa maoni…
they dont like to be called kwa their real names zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Jayla_Sage14 alisema …
DEAR, PRODIGY LOVERS WISH HE COULD READ THIS THO :D

CRAIG JOHNSON wewe ARE MY upendo MY BABYZADDY MY EVERYTHING AND I KNOW IM A CRAZY shabiki LIKE ALL OF wewe GIRLS AND I WILL NEVER juu HIS MOST CRAZY FANZZ BUT I upendo wewe CRAIG wewe ARE TO CUTE AND I JUST CANT STAND wewe LIKE OMG wewe CUTE AND TO ALL HIS mashabiki WHO upendo HIM LIKE DAMN YA'LL 2 SMART CUZ HE IS FINE AS HELL SEXY AS FUXK AND OMG LIKE DAMN I CANT TAKE IT SOMETIMES LOL BUT HE IS THE CUTEST OUT OF ALL OF THEM :P WELL BYEEE upendo U PRODIGY LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
_MindlessBandit alisema …
Prod is mahh boyy lol jk ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
may12346889 ametoa maoni…
i upendo u prod zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
prodigy27 alisema …
i upendo you
babe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutiepie1234k ametoa maoni…
wewe the hottest thing in the world and i upendo wewe prodigy and i want to be wewe girl <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mylea ametoa maoni…
u ratchet and get a life u need help I'll pray for u ratchet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hls ametoa maoni…
Well don't u all just like to speak ur opinion zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tamikamoore_mb alisema …
i heard dat prodigy is dead dat he got hit kwa a bus is dat true ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zaybo10 ametoa maoni…
heck to da no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cbaker13 ametoa maoni…
no i wish zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Iamleecie alisema …
i upendo prodigy my name is celeasia i am such a shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mzprodigy601 alisema …
prodigy wewe are so cute to me. I upendo all of wewe but wewe oh boy wewe are so fine. I watch wewe on Youtube and that movie ya made was so good. I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Kdmpriness alisema …
i loved the movie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
ashelyassmaker alisema …
Hey, wewe guys are doing to much cant wewe just act normal{you can scream,laugh,sing and do your thing when your at there concert} but please act a bit normal. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
cutegirl247 alisema …
i upendo prodigy i watched their movie and i watched them on Youtube when they watched the movie and they cried ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutestuff878 alisema …
upendo u prodigy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutestuff878 alisema …
I upendo u prodigy ur soo fine (stay mindless) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rocki03 ametoa maoni…
the only person that should say that he is fine is me becuz i ride his big d..k every night so get it straight booboo!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cutestuff878 ametoa maoni…
please u wish u did zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tenaiya ametoa maoni…
Prodigy wewe are so hot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mhizprodigy alisema …
hi prodigy upendo yhu ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prodigy13love ametoa maoni…
lol that is funny that is me and here man prod zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cieramcdonald alisema …
hujambo wat r u doing ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kittymama34 ametoa maoni…
this is not a chat thing boo zaidi ya mwaka mmoja uliopita