jibu swali hili

P.S. I upendo wewe Swali

hujambo guys I need wewe help!!!

this is my situation:I like this guy right let cxall him R,before that a friend of mine liked him to but she alisema she was so over him,well I fell for him after that (we were just friends)because she liked a nother guy.
Well the now she doesn't like the guy anymore and she fell for R again because their texting again wiht each orher.
R knows what I feel form him but I don't know how he feels.
What must I do!!!
Please help!!
*
ok here is what wewe do so wewe say your friend likes r well all wewe do is just ask him how he fells about wewe and if he likes wewe and asks wewe out then say yes and tell your friend it will be ok then huck her up with the last guy wewe liked i am pritty sure wewe have a good tast in guys
cupcake234712 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 vampirefreak_26 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

P.S. I upendo wewe Majibu

alfarox said:
wewe could just ask him how he feels.he really know what wewe feel about him so i am sure that he will think of something.
Just play a little game and find out what he thinks about you
PLAY IT COOL! DON'T PANIC!!!!!!!!!!!!!!!!1
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
jennydunno said:
i think u shld ne first whether he lykes u pango if he does,den u tell ur fwend bout it ..if he doesnt pango leave it afterall its jst a crush rite???nd also if he does ur fwends shld leave him since she noes bout ur fellings 4 him

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »