jibu swali hili

bila mpangilio Swali

wewe gonna share with the rest of the class?

 Jeffersonian posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

thespikedturtle said:
No way, the kuki, vidakuzi are mine!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
xXSweeneyXx said:
Well it's the last piece of gum, but I suppose if wewe want me to divide it up into 25ths...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zanhar1 said:
oh fine, so jessica alisema that jony alisema that haley alisema that dean kicked sharie
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MadamOcta13 said:
Share what? That I like listening to chipmunk version of songs? Whoops...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Bluestar208 said:
wewe will neva know i upendo kenny.... oops - backs away and face turns red -
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
KishuandIchigo said:
ok, heres the picture i drew. what do wewe mean wewe can't see it

select as best answer
 ok, heres the picture i drew. what do wewe mean wewe can't see it
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Mrs-X said:
No. wewe wanna mind your own business? ^^
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
lollipopszx3 said:
wewe gonna share what you're talking about with the rest of the class? What's this 'math' that wewe speak of?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Snugglebum said:
id like to know how wewe can mgawanyiko, baidisha edward cullen between 20 other girls...
select as best answer
 id like to know how wewe can mgawanyiko, baidisha edward cullen between 20 other girls...
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
hassleberrygirl said:
ok i guess i will share my kuki, vidakuzi but wewe can only one cookie the rest are all mine
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »