jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Have wewe ever had messages in your inbox, but just don't feel like answering them?

Yeah that is happening to me right now, I have about ten messages and I just don't feel like uandishi back. bila mpangilio kitty picture!
 Have wewe ever had messages in your inbox, but just don't feel like answering them?
 demon_wolf posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

K5-HOWL said:
Same here. Im behind kwa over 100 mashabiki :) Thats why u people should stop fanning me >_>
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »