jibu swali hili

bila mpangilio Swali

he guys would wewe jiunge my spot on www.fanpop.com/spots/vampirefreak_26 and would wewe guys read my storys it's a fanfiction of the vamire diaries were Damon has his happy ending wewe can read it on www.fanpop.com/spots

please jiunge my spot!!
hope you'll like my storys if you're going to read it.
 vampirefreak_26 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

briza said:
no problemo! jiunge my club and read my stories too! link
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I will
vampirefreak_26 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »