jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Am I stupid for being afriad of wolves?

2 people alisema I am. What do wewe think?
 zanesaaomgfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

cassie-1-2-3 said:
Not at all. They are meat eating wild dogs.

I'm sure most people would feel a great deal of fear come face to face with one.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
If wewe stare into their eyes, they will look away, defeated. they attack wewe unless wewe annoy them.
Guste_LT posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
cool
KishuandIchigo posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Matsy23 said:
in my opinion,YES. Mbwa mwitu loups are such beautiful animals!!!!!!!!!!! how could wewe be afraid of them????!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
hmmm.... maybe because, they have sharp teeth and claws which they cudd sink into you? lol
Guste_LT posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I think you're the one who's stupid.
Monrose posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
See, wewe just made me upset even more. GTH
zanesaaomgfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Guste_LT said:
No, you're not stupid 4 being afraid of wolves..
but i was at Colchester Zoo, the othere day, and they alisema "Many people would say that if wewe go in to their encloser, they'll eat you, but that culdn't be zaidi wrong, coz infact, if wewe entered, they would RUN and HIDE, and they would probably come out after an saa AFTER wewe left."
But there are reasons that you're are supposed to be scared, they have sharp teeth and claws, which they will use on wewe if wewe annoy them au something.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
PoojaA said:
Nop... Nt at all Stupid..
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »