jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What do wewe think of this muziki video of my inayopendelewa singer's?

Yeah, I know wewe may not like Johnny Cash (my parents say I'm obsessed) au even country muziki but I wanted to onyesha this video anyway.
 Jeffersonian posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

TheLefteris24 said:
It's Wonderful. I Can See Why wewe Would Be Obsessed. It Really Gave Me The Feels !!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »