jibu swali hili

bila mpangilio Swali

shabiki me and ill shabiki u back dats wat Marafiki do lol

 d0ntmEswiThmAma posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

cmrm said:
Yay!! We can be mashabiki together!! :D
I'm the right one








Not.
select as best answer
 Yay!! We can be mashabiki together!! :D I'm the right one [b]Not.[/b]
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
lmao! :'D
RnBStar13 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
lol that's one of the funniest things I've heard all day! And at the time I ilitumwa this maoni it was 2:24 in Glendlae, Arizona.
taismo723 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
haha
lettertotori posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zimgaz said:
NO! wewe must earn my fandom! Mwhahahaha!!! I usted to add people who asked but not anymore.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
okay
lettertotori posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RnBStar13 said:
Well i was going to shabiki wewe until i realised that i already am a shabiki of wewe :')!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
lol kool
d0ntmEswiThmAma posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
wewe are?
lettertotori posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madnessman said:
I'll add wewe when wewe learn to spell " That " and " wewe " and I'm not 100% sure if you're talking about the fanning as in adding au fanning as in like moving air with a fan..
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
HaleyDewit said:
Thinking...

2 sekunde later

Done thinking

No!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
GaGaBoi said:
Try using the correct grammar and get back to me.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »