jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Hey,Can wewe shabiki me?

shabiki me PLZ!!!!!!!!!!1
*
Failure Troll is a Failure.
alismouha posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 alismouha posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

xXxJDloverxXx said:
Here ya go...
select as best answer
 Here ya go...
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
lol!
alismouha posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
hehe :D
xXxJDloverxXx posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
lol
suana38 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adultswimperson said:
No i will not shabiki wewe for 2 reasons:

1.You have to earn people respect in order to get fans, not ask for them, thats called being selfish when wewe ask for something wewe dont deserve.

2.I dont even know wewe and wewe dont sound like an awesome person enough to be my freind.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
hujambo dats mean but its true u have 2 earn pplz respect
suana38 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
@suana38, Im not being mean im just trying to prove a point, this swali has been asked so many times i wish people would get a grip.
adultswimperson posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
This is a troll question,sorry wewe fell for it...
alismouha posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
@alismouha, Sorry i didnt know, i thought wewe meant kwa the friend invite.
adultswimperson posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amanda666 said:
sure!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
xxXsk8trXxx said:
No.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Tayloraddict-1 said:
What kind oF fan?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
suana38 said:
u guys dnt be mean
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »