jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Who does upendo Vocaliod?

I upendo her ♥_♥
 ShiningsTar542 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

cmrm said:
It was nice.

But, if wewe say that wewe upendo her how come wewe aren't even on her au vocaloid's fanclub?
That doesn't makes sense.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
omg!!! i really wasnt know that there is a club has her name,could u send me the link plz
ShiningsTar542 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
-.-''... tafuta on the searchbar. It's there for that.
cmrm posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
ok then
ShiningsTar542 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »