jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Reversed, wewe ask me questions!

Alright, so I'm bored. So wewe can ask me an swali wewe like, but try to make it something I'd know the answer to. I'll maoni what I think the answer is au I can write on your wall... wewe pick. wewe can ask me any swali from, What is your inayopendelewa color to Who sings One step closer. I'll answer any questions... and sorry if I don't know some
BEGIN! :3
*
Keep asking people! I'm still bored
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

MySweetChris said:
would wewe watch my vids?

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
That depends, I'd probably watch one, see how I like it... then watch zaidi if I like it :3
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
linkon this spot
MySweetChris posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
maybe
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LuvelyKysses said:
What are wewe favourite activities do to away from the computer?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I enjoy reading, uandishi poetry/songs and novels, and playing with my cat ^^
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Obsess over Twilight and read and sing
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Sing too :D and act, I upendo imba and acting.
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LunaShay said:
What would wewe do if I was a trashy hobo and lived in your house for 2 weeks,in the same kitanda as you.Would wewe hit on me,or would wewe hit me?(Lol,I am bored,also..><)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Hit you, I'm in a relationship. So I suggest wewe back off before I use my pepper spray :P
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
hit wewe
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Haha :D I win!
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessieinCA said:
If a purple monster alisema hujambo what's up would wewe do the macarana(sorry dont know how to spell it) with me, what would wewe say and why?

<Anyone can answer this, put the answer on my wall>
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
yes
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJangellover said:
What do wewe think about this song?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I like it :D
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Awesome! ^^
ShiningsTar542 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Thanks!!!
MJangellover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MrOrange16 said:
What toothpaste flavor did wewe use today?

Sorry, I'm sold out of good questions. >.<
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
A minty bubblgum tasting one, it was intresting :P
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
*Bubblegum
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
mint
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
peterslover said:
How's the weather where wewe live?
select as best answer
 How's the weather where wewe live?
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Currently snowy, but it's nice weather. Not too much wind, just light snow. :)
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
snowy
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
It lighty snowed yesterday for me. Now it's just cloudy.
peterslover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missspooky said:
Can I have a hug
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Okay! *virtual hug*
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
*hugs*
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
your hair smells good
missspooky posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Thanks, I just had a shower. It's balungi xD
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ros59 said:
Do wewe like Renesmee Carlie Cullen?
Do wewe like Carlisle Cullen?
Do wewe like Twilight?
select as best answer
 Do wewe like Renesmee Carlie Cullen? Do wewe like Carlisle Cullen? Do wewe like Twilight?
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I abosolutely adore Renesmee, Carlisle and Twilight :D I like Renesmee because she's awesome, and such a cutie. I like Carlisle because he's so trained compared to the others. And I like Twilight because the vitabu are amazing :D
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
She's adorable !
peterslover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
yes she is very cute.
ros59 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lovehinagurl44 said:
Do wewe like horror movies?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
YES! :D and horror novels!
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i do i do
missspooky posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Okay, now i have to ask a different question.
MasterOfFear posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KathyHalliwell said:
What would wewe do if wewe knew you're gonna die within the inayofuata two hours?
*is this swali too morbid? sorry.*
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
It's fine. Hmm... I'd probably spend the time being sad and freaking out about it. While trying to call my boyfriend to tell him...
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xxXsk8trXxx said:
What would happen if wewe hired private investigators and made them follow eachother?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Well, if they followed each other everywhere then they might become a couple.
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Do wewe know what a private investigator is?
xxXsk8trXxx posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
*this, I've been making so many typos today DX
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LinaHarrow said:
Is Darren Criss totally awesome? ;)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
HELLS YES! :D I freaking upendo him!
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
He's HARRY FREAKIN POTTER! *high five*
LinaHarrow posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
*high fives wewe back* :D
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
:D
LinaHarrow posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Funnygirl77 said:
Why is the Sky Blue?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Because God made it that way. But, in my world, it's purple.
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rose12345 said:
Have wewe seen the movie Devil?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Nope
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lawli-gagger said:
How many fingers am I holding up?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
One?
Protegemoi posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
four
Funnygirl77 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
YES! :D
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LUV_4_BIEBER said:
ώħϓ ɖΘ ɱϓ ɴΘȘτરίιȘ ώħίȘρεર τΘ ɱε?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Because they're trying to tell wewe something. Listen to their whispers... and try to decode the hidden messages.
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MasterOfFear said:
Do wewe like to draw?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Yes, although I'm terrible at it xD
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RapQueen111 said:
Are u bored..?
select as best answer
 Are u bored..?
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Loves the pic xD
Lawli-gagger posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
IKRRRRRRRRRRRRR!
RapQueen111 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Somewhat, I just came back from camp, now I'm sitting, eating tic-tacs.
ninjacupcake88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Lmao
RapQueen111 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »