jibu swali hili

bila mpangilio Swali

do wewe believe that wewe can songesha from world to another

kwa kusoma vitabu in the hell and the heat fire?
*
is on
sweetangel222 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
hall
sweetangel222 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 sweetangel222 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Alba93 said:
if wewe mean with a space ship au something like that,i guess we can :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
smileypop9 said:
I don't really understand what you're trying to say with the book in the hell and moto thing.
But, I do believe that we can songesha from one world to another in some way.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »