jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What does it mean?

What does it mean when somebody who has a crush on you, really likes wewe and alisema I upendo wewe in a serious way without courting that person?
 mitchie19 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

TruBerries said:
Either the person really does feels that way about wewe au just saying that to mess with your head. A lot of folks are just ignorant that way at times
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Sheetal1256 said:
Hmm....just attracted!!!sic
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
dreamfields said:
It sounds like he might be a bit confused on what he feels au wants. My first thought was maybe he was shy. But, shy people don't normally come out and express the feeling verbally. Maybe he was trying to get a response from you, to see how wewe feel? I think the only way to find out for certain would be to ask him. I would make sure what feelings wewe have for him, so wewe could talk it out. Good luck and God bless.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »