jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Give me advice on a present.............

My friend got me a handmade note book and a
handmade card......She told me she didn't have any winter pj's so I got her a pair of fleese pj's and i was working on a sentimental thing where i paste/write/copy stuff that we've exchanged through our friendship. but her bday has passed and i already gave her the pj's but should i still give her the other thing?????????????????????
 Give me advice on a present.............
*
dont worry ive put a sensible answer just down there V
Goldilottes posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 SelenaGirl14 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

rapunzeleah123 said:
Wait.............















































































































What the crap is happening?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
adultswimperson said:
Uh?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Goldilottes said:
Seeing as she's your friend then yes, i'd definitely give her the other thing too. it doesnt matter if its a bit late- i did that for my friend a while ago, cos it was a project that took a lot of time to make. she still loved it and she was glad i thought of her and put so much effort in.if i were wewe i'd go for it ^-^

Trust me, she'll upendo it. imagine how you'd feel if you'd been aliyopewa something special and sentimental. even if a little later than expected :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanx 4 the advice☻☺♥
SelenaGirl14 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bubblez14 said:
Lizzy, dear. Of course wewe should give it to her! U propably worked really hard on it! If she is a real and true friend, she would cherish it, even though it's a bit late. Or, if wewe wanted to, wewe could wait till inayofuata mwaka when she turns 13. wewe could add on things. au wewe could give her the
card and make an even zaidi sentimental thing inayofuata year....
Your choice Liz...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I would appriciate something like that. A lot. So, yes. wewe can make her something zaidi special inayofuata year.
Bubblez14 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smileypop9 said:
Yeah, say wewe forgot to give the other thing. au wewe can say wewe were not able to finish it kwa her bday.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »