jibu swali hili

bila mpangilio Swali

ok people so I am signed in into fanpop and i want to use the chat but it says sign in to fanpop to chat! What should i do!

 Rockstar343 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

darkmoon47 said:
sign out then back in it helps when that happens to me.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Puffedwarrior said:
Do wewe connect with Facebook? If wewe do, there's your answer. wewe can't chat if wewe connect with Facebook.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
that would be the problem thank you!
Rockstar343 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »