jibu swali hili

bila mpangilio Swali

PLEASE PLEASE PLEASE LOOK AT THIS!

please can wewe answer this post i need opinions kwa Friday thank wewe soo much if wewe do.

link
*
don't abuse the nyara lock! :O
dancergirl78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 freakling123 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

TDIlover4ever said:
wewe don't need to abuse the nyara Lock, I can understand wewe without being screamed at. -.-
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
darkwave said:
i saw your swali before...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
azkaban said:
^Please Please Please don't rape the caps.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
lool
merlinfanatic posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ReddXX1 said:
I wont let me watch the video =(
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »