jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What's your inayopendelewa cheesy pick-up line?

Mine is "Hey does this rag smell like chloroform to you?" but if that doesn't count, it's "Hey, there is something wrong with my phone, your number's not in it."
 Sammisaurus posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

NomyCake said:
My boyfriend has a tendency to send me stupid, hilarious pick up lines so I have quite a few.

"Are wewe an overdo book? Cause you've got FINE written all over you."
"Do wewe have a mirror in your pocket? Because I can see myself in your pants."
"The only thing I want between wewe and me is latex."

And, the best...

"Are wewe a general? Because you're making my privates stand at attention!"

XD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I'm voting this best answer!
SheWolf11 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
OMG LOL!!
zanesaaomgfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shadowmarioking said:
I don't pay attention to pick-up lines.
.____________________________________________.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
wewe have to have heard at least one that made wewe chuckle.
Sammisaurus posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Maybe. My mind just refuses to work for me right now. .______________.
Shadowmarioking posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yeidcullen said:
the super long "hello"
and if that doesn't count then that really stupid heaven line *pity laugh*
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
There are a lot of cheesy "did wewe fall from heaven" ones xD
Sammisaurus posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Trainofdoom said:
Are wewe Lost ma'am? Because heaven is a long way from here.

Oh, those are shoulder blades, I thought they were wings.

Do wewe have a map? I just keep on getting Lost in your eyes.

Hey...somebody farted. Let's get out of here

Was wewe father an alien? Because there's nothing else like wewe on Earth!

See this pin? I want to prick wewe with it to see if wewe truly do bleed sunshine.

(hold out hand) Would wewe hold this for me while I go for a walk?


I admit that last one was kinda cute xD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Somebody farted... XD What?! The last one is cheesy, but yeah, it's cute too X3
Sammisaurus posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Oh my goodness my boyfriend alisema something almost exactly like that last one once and I had completely forgotten about that until now... XD
NomyCake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Last one was so cute!
zanesaaomgfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SheWolf11 said:
America's Failed Pick-Up Lines

hujambo baby! How would wewe like to stimulate MY ECONOMY?

RING RING Geography called! Wondering why your not on juu of me yet!

How would wewe like to stay on MY FLORIDA tonight hmmmm?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
PAAAAASTAAAAAA~!! :D
RobinFan360 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GoldnSnitch_96 said:
Do wewe work for Subway? Cause you're giving me a foot long (;
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
XDDDD!!! That's just WRONG, but oh so right... XD
NomyCake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Oh lordy xD
Sammisaurus posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
hahah
GoldnSnitch_96 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »