jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Post what wewe were thinking last time wewe watched someone on TV au in a movie be really stupid.

"Yeah, Max. Go ahead. Run out into the mitaani, mtaa in the dark with cops chas-oh look wewe got hit kwa a car and died. Nice going. T_T"

(Awaits "Girl goes to basement and eaten kwa monster" answer.)
 Me_Iz_Here posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Jeffersonian said:
"Nice going Damon...he's not gonna talk, you're gonna mess up this interrogation and now wewe two are slinging the f word at eachother...great now your partner has to patch everything up."
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
pugpug214 said:
Aww damn Max you're so hot when wewe dance!

(A.K.A. from Real steel Dakota Goyo)
select as best answer
 Aww damn Max you're so hot when wewe dance! (A.K.A. from Real steel Dakota Goyo)
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
SummerMoon said:
"He woke with a shocked face from a nightmare" "In front of people is mean" "sorry its just that wewe looks cute at the moment"
Me; what the fuck?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
XxGuardianxX said:
"Psht. Dumb ass. Only I would be that dumb as to-- OHMYGOD FANGIRLSQUEAl.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ilovecornholio said:
"What are u wearing?" "Its a thong!" Later "oh my god there here" (both scream like little girls) its funnie its jeff and Ryan from drew careys improv-a-ganza uigizaji like girls that are about to have 2 mexicans sing to them on a beach, pwani (watch it on Youtube just me u can find it)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »