jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Please Help!!

Can wewe please click on my dragon eggs so they don't die? I'll shabiki and give heshima to ayone who does if wewe tell me wewe did it! wewe don't need an account on the site to do this so please help me!

link
*
done
rino25 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Okeii I did it...!
sassikassi posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 Teawanee posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

BlindBandit92 said:
I clicked the eggs. wewe don't have to give me props.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Lol =3
050801090907 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blazeandarose said:
clicked them.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
kitmolly123 said:
Clicked them.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
emo_obsessed said:
I clicked them.
now gimmi ma heshima
=P
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Vocaloidcode01 said:
How do wewe click these eggs...? All I get is a description.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MaelChan said:
Okey, Ill do that.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
done.
MaelChan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tdafan121 said:
Clicked.
*no idea what's going on* ^.^
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
XD
kitmolly123 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
allieclark123 said:
i did it but wewe dont have to give me prop!!! XD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
adultswimperson said:
No, and bribing heshima for having people do this sounds stupid.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »