jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Should I get another piercing?

I mean in my ear. I have one hole, and I'm thinking about getting another one right above it. My two best Marafiki say yes, my mom alisema yes (and has been wanting me to do so for a long time) but recently someone else told me not to, that it might look bad. What do wewe guys think?
 misse1000 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

2dolphn97 said:
Do what wewe wanna do. it's your body not mine au theirs au anybody else's.... Unless wewe get possessed kwa something...o.o
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »