jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What do wewe want me to do?

What can I do to make wewe believe me that, that is me on my profile?
 xoxoAllykat posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Chaann94 said:
wewe again? Okay listen up, even if people say they don't they probably do but they just want to piss wewe off and apparently it's working so stop complaining like a whining brat and just get over it. Apparently wewe actually give a shit about what others on the fucking internet think about wewe and that kinda makes wewe the biggest loser I've ever heard of.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
dont be so mean
hetaliaitaly posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
im not mean im just giving her a wake-up call that's all...
Chaann94 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
well it gets on my nerves when other people try to take the confidence down of other people just to feel better themselves. that's what they're doing to you! i wish i was as pretty as wewe are and so do the people who say they don't believe it's you. so inayofuata time they are saying that again, just tell them to work on their own building their own confidence instead of trying to take other's down ;)
Chaann94 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetaliaitaly said:
i believe wewe but maybe post a video of u saying its u
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
blackpanther666 said:
I don't know you, so I have no idea either way. As HetaliaItaly said, just post a video XD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
dizzydiscgirl said:
I believe you, and as long as wewe know it's you, thats all that matters!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zanhar1 said:
Don't know, don't care.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »