jibu swali hili

bila mpangilio Swali

hujambo peeps,i dk wot they r au how u gt them:medals

thnx guys x XD iv been on fp 4 a while now but i hav no idea lol jst curious XD
 laspanglish posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

sophiejvc said:
I guess they onyesha your dedication to a person/movie etc. And onyesha how much your a fan. Im not sure how wewe get them but im guessing wewe have to add alot of stuff to a spot au something. :-) xx
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
sarabeara said:
Like the person above me said, they onyesha how dedicated wewe are to a certain spot.

To get them wewe have to be a Jack of all trades. That means, creating pop chemsha bongo questions, commenting on polls, adding pictures, uploading vids, all that good stuff. (JUST MAKE SURE that the stuff wewe add, especially pictures, havn't already been uploaded kwa someone else, au the pop chemsha bongo maswali wewe add havn't already been asked. It's not only inconsiderate, but super annoying). Anyways, the stuff wewe add needs to get good ratings, au a lot of people participating. If wewe add enough stuff, you'll get medals. Like I alisema though, it's all about the ratings, so be a nice fanpoper and rate other people's stuff. They'll return the favors ;]
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »