jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Do wewe guys think i'd be a good motivational speaker??

because i want to be... and i want to know if am i good at it!


so what do wewe think?
 XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

IoYoI said:

I don't think I've actually heard wewe talk about much other than Keith,..

But yes, I think wewe can be anything wewe want to be.


select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
why thank you, and i just ranted to my bff that girls should be themselves and not acre what otehr people think...
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
care*
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheDirector said:
I think anyone can do anything if they really set their minds to it. I say give it a try! I haven't seen any speeches of yours, but I'm sure wewe have potential. If wewe really want to be a motivational speaker, I think wewe can do it.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
thanks XD and if wewe wanna hear one just tell me :3
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Immortal42 said:
Your enthusiasm will definitely help. And wewe seem like a pretty positive person. So, yeah, I think you'd be a good motivational speaker.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
thanks :D!
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GoldnSnitch_96 said:
Why the fuck not?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »