jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Tell me what wewe think its a poem & The title is: Is it true? Thabks for kusoma i wrote it btw

Is it true wewe lie?
Is it true wewe hate me?
Is it true wewe want him?
Is it true you're my bestfriend?
Is it true wewe enjoy hurting me?
Is it true wewe like seeing me cry?
ls it true wewe talk about me behind my back?
Is it true wewe tell people our business?
ls it true i hurt you?
Is it true wewe backstabbed me?
Is it true wewe let me believe those lies?
Is it true wewe let me call wewe my bestfriend when wewe weren't?
Is it true i have to say goodbye?
Is it true...?
*
i mean thanks not thabks
Isabella_17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
sorry
Isabella_17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 Isabella_17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

TulisaLittleMix said:
Yeah, it's good :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
thanks:]
Isabella_17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
You're welcome! :)
TulisaLittleMix posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »