jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Just be Honest.

Do wewe know me? Do wewe think I'm stupid? An ignorance, a disgrace? An attenion seeker? Because nights like these I just can't stand anything. I feel like a waste. A stereotype. Someone who doesn't belong anywhere.

Yes, it sounds I'm just trying to capture you,
And you're going to loathe me.
But I'm sick of no one liking who I want and who I am.
I may not be pretty....
I'm no where near as close as some girls.
So, tell me the honest to brutal truth.
Am I too much of a brat? A stupid fan? One who doesn't belong on Fanpop? Horrible teen?

I want someone to not pity and throw the truth in my face.
Please?


 Just be Honest.
 blossomyumyum posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

TheDirector said:
I accept wewe as wewe are, and wewe are a BEAUTIFUL person. I may not know wewe that well, but I can tell that you're special. It takes a STRONG person to ask for the brutal truth, because the truth can sometimes hurt as much as a pointed sword.

wewe belong here just as much as any other decent Fanpopper... ^^
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I freaking upendo you!
scalesandtails1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
kura
scalesandtails1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Thanks for sticking up for me! And for the support! wewe made my siku too! =)
scalesandtails1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
saying_shiro said:
No, I don't know wewe honey.
I don't know what wewe look like au what is currently happening with your life. Nor do I know who you're in upendo with au what makes wewe think you're useless.
But if wewe have enough time to think about all the negative shit about yourself, then try to open your eyes more.
wewe say wewe don't want anyone to pity you, what the fuck. Sorry, what you're doing right now is pitying yourself.
wewe might not be trying to get attention, but only attendion-seekers do this shit.
Right now wewe think that you're are the only person in that world that is going through the shit that you're going through. Although wewe logically know that there's others out there that is suffering much worst than you.
Think again sweetheart.You actually think that wewe need attendion and want someone to notice how shit wewe feel about yourself.
wewe know what, kwa saying that wewe don't want pity but want the truth.You're basically asking to get pitied kwa and to get people to tell wewe that you're beautiful.
wewe can say all the shit I alisema was bullshit, but deep down, wewe want someone to pity wewe because wewe pity yourself.
Please just stop this shit, and this is what I think-
You're a self-pitying, attendion-seeking, arrogant and conceited bitch.
wewe want the brutal, then go find it yourself instead of asking people that don't even known the real you.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Mrs-X said:
Who are you????
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Anime_Gir1235 said:
THATS IT
select as best answer
 THATS IT
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
U GUYZ R NOT SELFISH GOSH
Anime_Gir1235 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mindless_GirlyP said:
Welcome wewe Are
select as best answer
 Welcome wewe Are
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
bobbyazsx said:
wewe WILL DIE!!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
DreamyMuffin said:
I don't know wewe but wewe belong.You're not any of those things.Don't put yourself down.If you're seeking approval from people,don't be,just be yourself...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Book-Freak said:
Hey.
I have no idea what happened tonight. I was sleeping. But I'm sure that wewe are a perfectly nice person and are not a 'stupid attention seeker'. Chin up and smile. Whatever has happened doesnt matter.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
tokidoki123 said:
Read this,it makes me feel better when I feel bad.
select as best answer
 Read this,it makes me feel better when I feel bad.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
XxKeithHarkinxX said:
I haven't really talked to you,

but your sweet, kind, sensitive, beautiful, a great person in general, and don't let anyone tell wewe otherwise, wewe are perfect the way wewe are, and there is no such thing as a bad fan, and if there was, you'd be the exact opposite

Babe, your amazing, wewe rock, your one epic badass chick
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
wantadog said:
......*tries to give serious answer*....
...*facial expression wavers*...
Screw it!
select as best answer
 ......*tries to give serious answer*.... ...*facial expression wavers*... Screw it!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »