jibu swali hili

bila mpangilio Swali

do wewe know who I am?

Could wewe point me to the nearest police station?
pardon me did wewe drop fifty bucks? (no I do not have it)
Can wewe give me a good recipe for appetizers?
is your name mcmillan?
do wewe think wewe could buy me some cigarettes/liquor? (only if wewe look over legal age)


*
MY MOM XD
PrincessKupcake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^I was gonna say that. XD
XxXLolaXxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
LOL
Mrs-X posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 PrincessKupcake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

lauren777222 said:
swali is:

Do wewe know who I am? Lol :))
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
XxKeithHarkinxX said:
Your PrincessKupcake posting a riddle.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
YES YES I DID I upendo RIDDLES
PrincessKupcake posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Katherine-P said:
wewe are the big bad mbwa mwitu in disguise O.O MOOOOM HELLP!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Princess_seki said:
yup i know
wewe are a person who is trying to be a troll but it is a troll fail
au may be wewe think wewe are smart person au over smart
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
NarutoCrypt said:
OOOOOH
OOOOOH
i know
ur a desparate person
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Usui--takumi said:
No.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
KaulitZfan said:
a hobo
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
poniesaremybffs said:
DANG IT YOU'RE A HOMUNCULUS!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zutaradragon said:
SHE!!
select as best answer
 SHE!!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
sexi_emo_girl said:
Lady gaga!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Lady_Rebel said:
No, I don't know who wewe are and I don't care. However, Greasy Elmo does know and he does care. Very much so. RUN!
select as best answer
 No, I don't know who wewe are and I don't care. However, Greasy Elmo does know and he does care. Very much so. RUN!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I didn't make it. And why do wewe have Elegy(sp?) statue as your icon?
Lady_Rebel posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »