jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Desserted island with whole class 5...

The student wewe alisema _________________________ to didn't belive you, and at night she/he sets up a video cam in your newspaper-and-stick tent and on wewe to watch your every move. wewe go back to where the dead body is. Why did wewe go back?
 Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Herro_There said:
I'm a zombie, so, I went back to myself? e.e Well, 2 people died for me, so...

I went back to the dead body of the maarufu girl and turned her into a zombie.

"OHFBXSOFDBTBDYOUNDBNDIDN'TNNDSDTBELIVE MEGTHESHUH?FRYHHEFUCKREBHYOU!GNDYNDLETSRNDTKILL HIM, YBNEYEBBSARAHYOURSBBISH!"
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Theres a message in the gibberish.
Herro_There posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I got OH wewe DIDN'T BELIEVE ME THE HUH FRY F*** YOU! KILL HIM, SARAH YOUR!
Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
ALMOST! It was "SARAH wewe BISH"
Herro_There posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loYol said:
Because I'm sexy and why do people keep dying on this damn island
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
1 person died...
Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BeastBoyCahill said:
I didn't! Because there is no dead body because there was no maarufu girl! Haven't wewe been listening to me?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
This is for other people, too, wewe know, don't be too self- centered!
Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
It was a joke. ._.
BeastBoyCahill posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 said:
To laugh at the dead body. :D
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »