jibu swali hili

bila mpangilio Swali

type a bila mpangilio line from a bila mpangilio song

wewe arreee a cinemaaa, I could watch wewe forevaaaaa! action, thrilla I could watch wewe foreeeevvvaaaaaa!


Cinema, kwa Skrillex
 Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

poophead4837ext said:
wewe onyesha the lights that stop me turn to stooooone, wewe shine it when I'm alone. c:
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Timberland said:
I ain't tryin' to act like I'm ready for a relationship
But wewe should be my vday
One girl is all I need
nothing more
And I'm talking to you
So what'cha waiting for?
Come here shawty was happening
let's get this crackin
Wanna make wewe smile
I upendo it when I see wewe laughing
We could have good times
Lets subtract all the haters
Add me, no divide


Valentines Girl - Mindless Behavior ray ray's verse
select as best answer
 I ain't tryin' to act like I'm ready for a relationship But wewe should be my vday One girl is all I need nothing zaidi And I'm talking to wewe So what'cha waiting for? Come here shawty was happening let's get this crackin Wanna make wewe smile I upendo it when I see wewe laughing We could have good times Lets subtract all the haters Add me, no divide Valentines Girl - Mindless Behavior ray ray's verse
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Wiiiiiilll u b myyyy valentinees grllll
Draculaura10 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
got a box full of chocolates for wewe girl For wewe girl, for wewe I got some roses and a upendo letter That says I adore wewe And it says: Will wewe be my valentine's girl? Valentine's girl Will wewe be?
Timberland posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
but when i post him he isnt?
rayrayrox posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rowena3215 said:
"My stight black hair will turn blonde kwa tommrow"sung kwa Kiku(Japan) from Hetalia in Excuse me, i am sorry
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
HeitsiTsegin said:

Freude, schöner Götterfunken*
Tochter aus Elysium,
Wir betreten feuertrunken,
Himmlische, dein Heiligtum!
Deine Zauber binden wieder
Was die Mode streng geteilt;
Alle Menschen werden Brüder,
Wo dein sanfter Flügel weilt.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Oh my gosh someone else ilitumwa a German song. ._.
Panda-Hero posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Let me guess: Rammstein?
Edvine2 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
usernameinvalid said:
We were the kings and queens of promise
We were the victims of ourselves
Maybe the children of a lesser God
Between heaven and hell
Heaven and hell
Kings and Queens 30 sekunde To Mars


select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Zero_Delta said:
Master of puppets pulling the strings, twisting your mind and smashing your dreams...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
rosehedgehog222 said:
" The secret side of me, I never let wewe see
I keep it caged but I can't control it
So stay away from me, the beast is ugly
I feel the rage and I just can't hold it "

Monster ~ kwa Skillet
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
GoldnSnitch_96 said:
-_-
That's a line from "Cinema- Benny Bennasi'
Skrillex remixed that song, derp.
Also, Skrillex is shit. Listen to some real EDM.

Uhm.
Headhunterz- From Within:
If these were the last beats of my heart....I would dance to them~

*insert bass, besi here*
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
rude
OneErection posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
nO APOLOGIES
OneErection posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
what the hell took so long
OneErection posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lady_Rebel said:
How can wewe see into my eyes, like open doors?


Bring Me to Life kwa Evanescence.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Panda-Hero said:
Sieben Sieben ai lyu lyu
Sieben Siebien ein zwei

Sieben Sieben ai lyu lyu
Sieben Siebien ein zwei drei

.............
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
who's this from?
jazzscarb posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^Dancing Lasha Tumbai; Verka˿
Panda-Hero posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^Same here bro, it's my ringtone :D
Panda-Hero posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog said:
Cuz now wewe feel like number one!
Shining bright for everyone!
Living out your fantasy!
You're the brightest nyota there's ever been!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
mehparty3 said:
Well, my moyo knows it better then I know myself, so I'm gonna let it do all the talking.
Came across a place in the middle of nowhere with a big black horse and a cherry tree.
Felt a little fear upon my back, I said, "Don't look back, just keep on walking."
When the big black horse alisema "Look this way," he said, "Hey, la-dy, will wewe marry me?"

But I alisema noooooo, no, noooo, no no no, I alisema nooooooo, no, you're not the one for me.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
klaine_forever said:
And if wewe see my reflection in a snow covered kilima well maybe a landslide will bring wewe down.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
RayRaycutie said:
y u luv me really?
so so much im just kiddin
u knw i feel the same
she giggle wen she kiss me lik
i luv it wen she wit me
make thm othr girls jelly
jeaoulse cuz they aint with me
thn we pull off in bently
flyer than a blimp-b
2 seater sexy
my girl would txt me
but she rite inayofuata 2 me
thn i drop her off
get sum time alone
thn she call my fone lik
wen i say hujambo n u say watsup n i be lik baby
do u miss me?!

tyga n mb part frm my girl remix
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
jazzscarb said:
Any timeany dayYou can hear the people sayThat upendo is blindwell I don't knowBut I say upendo is kind.Soldier boy kisses girlLeaves behind a tragic worldBut he wont mindhe's in loveAnd he says upendo is fine.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
RonGetYourWand said:
Make this dream the best I've ever known.

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
lustNV said:
Don't stop believing hold on to the feeling~
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Streetlights people
klaine_forever posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kit_luvs_1D said:
Marukaite chikyuu.
Marukaite chikyuu.
Marukaite chikyuu.
Boku Hetalia.
Ahhh...hitofude de mieru subarashii sekai.
Nagagutsu de kanpai da! Hetalia!

-Marukaite Chikyuu, Italy's version for Hetalia: Axis Powers.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Yesh. |D
Panda-Hero posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
<3 BD
ErnieHannah333 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bruno_mars said:
Cause it would take a whole lot of medication to realize what we used to have we don't have anymore!!!

Bruno Mars- It Will Rain
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
HHR08 said:
Baby, she'll eat wewe alive as soon as she smells your blood in the water. wewe better run to survive before she makes wewe her latest slaughter.

^Kind of a dark lyric.... haha

-Ladykiller kwa Maroon 5
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ChocoLuvr101 said:
brain wave main wave
psycho got a high kick
collect and select
onyesha me your best

crystals, blisters
it's all over now
psycho cane
you're so keen
i need zaidi Candy canes

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Liagirl123 said:
"No Drivin, No Sleepin, waken up like it's the weekend When the DJ play the right song gonna drink gonna party all night long"
-No sleep Wiz Khalifa xD <3
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
VampSoul16 said:
From the juu to the bottom
Bottom to juu I stop
At the core I've forgotten
In the middle of my thoughts
Taken far from my safety
The picture is there
The memory won't escape me
But why should I care (2x)
Forgotten kwa Linkin Park
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
LP!!!! <333
Lady_Rebel posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Edvine2 said:
This is the opening line to Theory Of A Deadman's song upendo Is Hell, which I know all the lyrics to. If wewe know the inayofuata part, feel free to post it below this post.


Rather be punched in the face, be sprayed with some mace, than be head over heels
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
UltmateUltima said:
鉄条網を越えて、さらに高い目標に向かって、私たち二人は競合している.

Akatsuki Arrival kwa Miku Hatsune and Megurine Luka.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
In romaji? ._.;
kit_luvs_1D posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ErnieHannah333 said:
Migi te ni wa shiro hata! Hidari te ni wa PASTA~!
Hata futte- Hata futte- Hata futte paredo!
Miwaku no sekai e andiamo!

Italy's Hatafutte parade
select as best answer
 Migi te ni wa shiro hata! Hidari te ni wa PASTA~! Hata futte- Hata futte- Hata futte paredo! Miwaku no sekai e andiamo! Italy's Hatafutte parade
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
|D
kit_luvs_1D posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
POPclogger216 said:
Bo pay, bo pay, bo pa dayo!
Boop bee, ba ba, ba pa doe doe!
Doe di o do, dt do dt doe doe!
Bo pa da, be ba da, ba da boe pa da ba da ba!

Scatman John - Everybody Jam. B)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »