jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Do wewe have a Facebook account and like One Direction?

Hi! so if wewe do have a Facebook account and like One Direction boy band I'd be very happy if wewe Liked my page :)
~I havn't been on fanpop for a while and the last time i have been here everyone was correcting eachother and complaining when someone asked a question.. so please dont answer this if wewe will not like the page au if wewe are not happy with my swali :)
so, if wewe do like one direction... what is your fav song?
<3
 darina25 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Bro-Fist said:
Um yes i don't use it anymore

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »