jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Dumbest fanpoper u know

 elinatrod posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

BlindBandit92 said:
Dumb does not always equate to annoying au disagreeable.

I am pretty sure everyone has found someone that was disagreeable but I will not state any names.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
hujambo BB, haven't seen wewe in like, forever :P
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^Hey ^^
BlindBandit92 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
:) hujambo Kev
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mangamoo01 said:
Atii, he is annoying, sends me disturbing messages, heaps of stupid maswali about his equally stupid hair and he uses rape like an everyday term, dude if wewe were a girl for a day, and wewe were walking around at night when suddenly a guy comes out with a kisu and rapes you, wewe stagger into the police station, screaming for help, the police sit wewe down and ask if wewe want to file the rape case, wewe sit there still scared, but then they start saying things like how its your own fault, and he didn't actually hurt wewe with the kisu and that your clothing was too revealing, that wewe could've stopped him, that wewe wanted it to happen, etc. How would that feel? Not very nice I'd expect.
Rape is a series type of assault, I'd thought wewe would understand it kwa the time you're old enough to be on Fanpop, but then again wewe are a heartless, sex craving idiot.
select as best answer
 Atii, he is annoying, sends me disturbing messages, heaps of stupid maswali about his equally stupid hair and he uses rape like an everyday term, dude if wewe were a girl for a day, and wewe were walking around at night when suddenly a guy comes out with a kisu and rapes you, wewe stagger into the police station, screaming for help, the police sit wewe down and ask if wewe want to file the rape case, wewe sit there still scared, but then they start saying things like how its your own fault, and he didn't actually hurt wewe with the kisu and that your clothing was too revealing, that wewe could've stopped him, that wewe wanted it to happen, etc. How would that feel? Not very nice I'd expect. Rape is a series type of assault, I'd thought wewe would understand it kwa the time you're old enough to be on Fanpop, but then again wewe are a heartless, sex craving idiot.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
well alisema
Crazy8s17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Thank u,god bless this answer,just faqing bless it
girsmurf22 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX said:
kwa calling someone out as the dumbest fanpopper I know, I'd be the dumb one not them. Because it's childish and immature to call someone out and rant about how terrible they are just because wewe don't like them, plus then you'd be the terrible one not them.

So. I say everyone is dumb in their own way, but also smart in their own way.

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Well said. (:
jennio5 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^Thank you~
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Smartly alisema ^.^
16falloutboy posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
?thank you.
XxKeithHarkinxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xFluttershyx said:
I hate to put them on the spot like that. How ever I will say who the most annoying user is: DandC4evacute.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zanhar1 said:
i won't mention names but there's this one user who's been a real beeotch to me, she doesn't know the difference between stating opinions on something and being just plain rude and hateful.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:(
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Eh, I just blocked her lol.
zanhar1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-JenniBear- said:
-Dacey-.
(She's deleted now, but I still found her extremley in-tollerable.)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:D lol, yay! she's deleted!
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Yeah, but she still creat's anonymous account's saying she's me au other people, and yet people are dumb enough to believe her. :(
-JenniBear- posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
*Create's*
-JenniBear- posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Panda-Hero said:
/everyone: Post their self
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
yeah
MarineHolocaust posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
O.O
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ssook78 said:
Atii ._.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
awe :(
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
what?! wewe like him?
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Lord bless this answer
girsmurf22 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 said:
egyptprincess7.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
O.O um, wewe think you're dumb? :P
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
@cori -_-
BlindBandit92 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TotalDramaDoll6 said:
_Ati_ and someone else who has already answered this question, and its not me.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
me? ._.
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
WHO WANTS TO NO WHO IT IS!? I WILL SAY WHO THE TWO PEOPLE I THINK R DUMB IF I GET A REPLY!
TotalDramaDoll6 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
ha ha
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vocaloidcode01 said:
I'm just going to go to the shitstorm shelter now.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I wouldn't worry hardly anyone actually states names.
zanhar1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
lolzz
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
whatever that is :P
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan said:
This is not going to be pleasant.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
O.O
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i like your jina la mtumiaji :P
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
:)
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^^ Thanks X3
simpleplan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sinna_Hime_chan said:
I do not think it is right au "cool" to callout someone we think is dumb... even if they have annoyed au done something really stupid.

Like I have NEVER done anything stupid XP
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
hmm....even if they were a jerk to you?
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
yeah im kinda stupid sometimes too
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
lolzz
coriann posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 said:
Like everyone else, im not going to state any names, but this one chick really just pisses me off in zaidi ways than one. Almost everything she says just makes me roll my eyes. @_@
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I think everyone knows one of those people. >.>
zanhar1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Who do wewe think?
CielXlizzy19 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I don't want to call anyone out, so if wewe want to know my guess just let me know and I'll message it to you. I just don't want to start crap, ya know.
zanhar1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxTheBeatlesxX said:
*cough* trolls *cough*
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
PlayingWithFire said:
The trolls.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
8theGreat said:
UmaChu. XD
Just Kidding. She's my best frand. Had to say it.
I wouldn't call anyone dumb like that, not one person like that. We all have our even moments of pure stupidity as well as pure genius, right?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
I despise notn having spellchek. LATISHA Y U NO GET CHROME?~
8theGreat posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vAmPiReNiNjA45 said:
There's too many bitches to count...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
dang girlfriend *snaps*
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
xD
vAmPiReNiNjA45 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Crazy8s17 said:
Im pretty sure everyone has done something dumb but it doesnt mean their the dumbest fanpopper....
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Seastar4374 said:
This is kinda rude I am not going to sink down to the level of name calling I am 15 not 5.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
girsmurf22 said:
___atti___

He sends me gross messages and just wont plain stfu,guy has issues,seriously,i just go into my kasha pokezi and...


select as best answer
 ___atti___ He sends me gross messages and just wont plain stfu,guy has issues,seriously,i just go into my kasha pokezi and...
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
ati alisema : *kisses wewe deep and sucks your tongue*
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
e.e im now gonna not go on face book
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
and deleted him
ssook78 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »