jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Post your inayopendelewa song

aliiba my moyo kwa 1d.... i upendo a ton of other songs too though
 thewanted4life posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Dreamtime said:
YES ....FUCK.. I upendo wewe FOR THIS.

THANK YOU~
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:D
mintymidget210 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^.^
Dreamtime posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Panda-Hero said:
Ave Maria kwa Hagane Miku
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:D
mintymidget210 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^^
Panda-Hero posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
majinbuu said:
This is my alarm and rigtone samaki samaki pasta, tambi pasta, tambi :P
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
mintymidget210 said:
I just can't stop listening to it. ;u;
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
what a beautiful song ;')
prussiaducky posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX said:
B-but I have 55 fave songs ;-;

Okay okay
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ilovecornholio said:
I have like 3 au 4…hell maybe 5 damn idk here……dont make me choose cause thts to damn hard!!
Abracadabra kwa Sugar Ray
Glory kwa Sugar Ray
Burning Dog kwa Sugar Ray
My Own Worst Enemy kwa Lit
My phone wont let me post video so…just Google,YouTube them!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
cure_lovely said:
I have a lot of choices my is:

1.https://www.youtube.com/watch?v=pLksHgwkqXM (Missing piece kwa Kenzaki Makoto from Doki Doki precure)

2.https://www.youtube.com/watch?v=Y_F0p9cGX3U (To Dream of regret)

3. Precure Typhoon
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »