jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Take this test! wewe WILL LOB IT.

What mwezi were wewe born on?
[Jan.] wewe were raped kwa
[Feb.] wewe got high with
[Mar.] wewe merried
[Apr.] wewe slept with
[May] wewe were slapped kwa
[Jun.] wewe hugged
[Jul.] wewe kissed
[Aug.] wewe got in the kuoga with
[Sep.] wewe murdered
[Oct.] wewe drew on
[Nov.] wewe vomited on
[Dec.] wewe were aliyopewa a piggyback ride kwa
What siku were wewe born on?
1st] Ezio Auditore
2nd] Edward Cullen
3rd] Michael Jackson
4th] Sonic the Hedgehog
5th] Invader ZIM
6th] A unicorn
7th] Super Mario
8th] your mom
9th] Psy
10th] Finn the Human
11th] A banana, ndizi
12th] Crash Bandicoot
13th] a snake
14th] the sea
15th] Stewie Griffin
16th] karanga butter
17th] Elvis Presley
18th] paper
19th] Adolf Hitler
20th] a panya, kipanya
21st] The Most Interesting Man in the World
22nd] Harry Potter
23d] Nikki Minaj
24th] A computer
25th] Mickey panya, kipanya
26th] Squidward Tentacles
27th] Link
28th] Pikachu
29th] A pig
30th] Jack Skellington
31st] Chuck Norris
What is your inayopendelewa color?
Red] because you're a banana.
Orange] because you're obese.
Yellow] because wewe got coal in you're stocking.
Green] because wewe do parkour.
Blue] because you're a hater.
Purple] because wewe molested a monkey.
Black] because wewe forgot to flush.
White] because wewe cheated the on the test.
Gray] because wewe liek kittehs.
*
I murdered Invader ZIM because I'm a banana..... Legit.
ripperoo1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 ripperoo1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Edvine2 said:
Oh goddamn it...

Apparently, according to this piece-of-shit test...

I got in the kuoga with Psy because I'm obese.

Fuck you, Gangnam Style.
select as best answer
 Oh goddamn it... Apparently, according to this piece-of-shit test... I got in the kuoga with Psy because I'm obese. Fuck you, Gangnam Style.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zutaradragon said:
i married a banana, ndizi cuz i 4got 2 flush....


.... ....hu?
I PUTTA banana, ndizi IN MY EAR CUZ I'M DU BUNANA KING!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
U NOT banana, ndizi KING. IM banana, ndizi KING.
ripperoo1 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
FINE, I'M DU BUNANA QUEEN!!!
zutaradragon posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
AND I'M DA banana, ndizi PRINCESS!
Colonelpenguin posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
XDDDD.NOPE. CHARLIE'S THE banana, ndizi KING. NO OTHER.
thatlimbokid posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX said:
I got high with invader zim because I got coal in my stocking, because I do parkour because I'm you're a hater.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
egyptprincess7 said:
I drew on Michael Jackson because I'm a banana.

....O_e
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Lolzzz
EMO_GIRLZ posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laura199627 said:
I hugged Link because wewe got coal in you're stocking.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MightyenaMagiic said:
I slept with Harry Potter becaues I'm a hater

....
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
*because
MightyenaMagiic posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
-_-
MightyenaMagiic posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
haha
kainat1183 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
wewe say it like it's a bad thing.... just kidding!!!!!!!
makorra327 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RedPineapple said:
I got high with Pikachu because I'm a banana?

Well then...
select as best answer
 I got high with Pikachu because I'm a banana? Well then...
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
That picture. XD
RawrMonster123 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PlayingWithFire said:
I hugged the most interesting man in the world because I'm a banana. XD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Ooh we have the same birthday :D
missracoon posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat said:
I drew on my mom because I like kitties.


This actually does make sense.
I draw on my mom all the time, and I do upendo me some cats.

This makes to much sense. I just. I can't.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
xDD
MissChicky97 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AstridGoof8219 said:
Mine: I got in the kuoga with Adolf Hitler because I do parkour. OH DEAR GOD!!!!!!!!!!!!!!!! (Sorry nyara Lock!)

Max's: I married Finn the human because I'm a banana. Max, how could you???????!!!!!!!!!!! D':>
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
zanhar1 said:
wewe slept with psy because wewe forgot to flush!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Lacerta3 said:
I married the most interesting man in the world because I'm a hater. How am I a hater?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MissChicky97 said:
I was aliyopewa a piggyback ride kwa Link because I'm a banana, ndizi and I forgot to flush and I liek kittehs.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Okay then.
MissChicky97 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Well then..
RedPineapple posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MapleCanada said:
i got in the kuoga with Finn the human because i liek kittehs.

WTF?
select as best answer
 i got in the kuoga with Finn the human because i liek kittehs. WTF?
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MyronPwnsBella said:
I was slapped kwa Invader ZIM because I liek kittehs. Why? I can't help it! They're just so soft and cute!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
hgfan5602 said:
I was slapped kwa a unicorn because I do parkour.

._.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
DiscordiaGirl said:
I murdered Stewie Griffin because I'm obese. Why does that remind me of that episode where it showed Stewie playing the tuba near that fat guy?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ClockIsTicking said:
I got high with Michael Jackson because I molested a monkey. What?!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Renarimae said:
Mine: I aliyopewa a piggyback ride kwa Jack Skellington because I molested a monkey.

My brother's: I slept with Crash Bandicoot because I cheated on the test. WTF?

My mom's: I kissed Jack Skellington because I do parkour. :P

My dad's: I was raped kwa Crash Bandicoot because I'm a banana/because I'm a hater. 0_0
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
bella372436541 said:
I was raped kwa Elvis Presley because i am a hater.


that's disturbing.
select as best answer
 I was raped kwa Elvis Presley because i am a hater. that's disturbing.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Dreamtime said:
i kissed what now?

oh hell NO
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
StarWarrior said:
I liked vomiting on Niki Minaj, but I think the monkey molested me.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
not the other way around
StarWarrior posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan said:
I hugged Pikachu because I'm a hater.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Lauren_Mallory said:
I married Mickey panya, kipanya because I'm a banana.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Darth-Spearmint said:
I drew on Chuck Norris because I molested a monkey.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Cassandra789 said:
I kissed paper because I'm a hater.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
CielXlizzy19 said:
I was aliyopewa a piggyback ride kwa the sea because wewe forgot to flush.
select as best answer
 I was aliyopewa a piggyback ride kwa the sea because wewe forgot to flush.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
pinkmare said:
i get high with the sea because i'm a banana, ndizi okay that's weird
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
EMO_GIRLZ said:
I drew on Pikachu because I'm a banana. .__.





Well, I don't lob it...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Makeupdiva said:
I was aliyopewa a piggy back ride kwa the sea because I'm a hater.

Interesting.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
We have the same birthday~ ^^
CielXlizzy19 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
klaine_forever said:
I vomited on karanga siagi because I forgot to flush.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Reshiramdragon said:
I kissed Pikachu because I'm a hater
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
SaveWord_Apples said:
I kissed (hm... that's a god start) Super Mario (this is just getting better and better) because I forgot to flush. (.... whaaa?)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
doodle_the_mice said:
dude, i got high with Finn the human!! because i do parkour!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
maori_gurl said:
HAHA
I got slapped kwa karanga siagi becos i molested a monkey!
:L
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
wantadog said:
I murdered my mom because I'm a hater.


....*Hides shovel and lime* No I didn't....
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
yappy24 said:
I got slapped kwa Ezio Auditore because I cheated on a test?

WHY DIDN'T wewe HAVE PINK!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Araki101 said:
I drew on a pig because I'm a banana...okay then....
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
cammieboyceluv said:
Hmm I kissed Psy because I molested a monkey? Dude, I'm12.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
alexisn10 said:
I kissed Mickey panya, kipanya because I was molested kwa a monkey.
select as best answer
 I kissed Mickey panya, kipanya because I was molested kwa a monkey.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
That pic XD
flabaloobalah posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NerdyBanana said:
I murdered Chuck Norris because your a hater...

hmmm
GO ME! lol
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
kainat1183 said:
so this test alisema i kissed the mickey panya, kipanya cause i m a hater hahaha funny :D haha hujambo i upendo the Mickey mouse.
select as best answer
 so this test alisema i kissed the mickey panya, kipanya cause i m a hater hahaha funny :D haha hujambo i upendo the Mickey mouse.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Crazy8s17 said:
I mudered Elvis Presley because I molested a monkey... o.O
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
well Ill be damned xD
Crazy8s17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowlover3000 said:
I married the most interesting man in the world because I forgot to flush.

Fuck the what?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ConnerandTravis said:
I murdered a paper because I'm a hater.







Yeah, that makes sense
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
cutiepie0310 said:
I murdered a computer because I do parkour.
ok?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
LadyEmzy16 said:
I was slapped kwa a unicorn because I forgot to flush

Dafauq!?!?!?!?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Yours made me laugh XD
XxTheBeatlesxX posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxTheBeatlesxX said:
"You slept with Nicki Minaj because you're a hater."

Dafuq?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
missracoon said:
I hugged the most interesting man in the world because I forgot to flush...

Dafuq?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Templarette said:
..I murdered Pikachu because I do parkour.

Good for me, I guess. :P
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
makorra327 said:
Oh holy lord!!! I do NOT do that with karanga butter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
carsfan said:
wewe got in the kuoga with Mickey panya, kipanya because you`re a banana...

._.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
DarkWolf14 said:
wewe vomited on a unicorn because wewe forgot to flush LoL
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »