jibu swali hili

bila mpangilio Swali

I have questions.

1)How do wewe get a medal?
2)Would any of wewe like to jiunge my Zangoose club?
3)Would any of wewe like to jiunge my girlfriend's Pokemon Indigo club?
4)Would anyone add me?(I know I'm not supposed to ask people to add me.Sorry I did,but I just had to ask this.)
5)Do wewe think I'm a nice guy?
6)Seriously,my main swali was #1,so can wewe atleast answer that one?
 I have questions.
 ZangooseKnight posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

blondeprincess said:
1.first wewe have to contibute many video , picha au maswali on a club wewe like
2.sure i upendo pokemon.
3.sure but i have to shabiki her first.
4.i'll shabiki wewe and it's okay to ask look the only way to have anybody add wewe is to add them first.
5.you seem like a nice guy
6.i already did
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:D
ZangooseKnight posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flippy_fan210 said:
1)contribute lots of stuff to a club wewe like

2)depends, will wewe jiunge my Fliqpy cub, au any of my other htf clubs

3)maybe

4)sure

5)yeah

kwa the way.....
select as best answer
 1)contribute lots of stuff to a club wewe like 2)depends, will wewe jiunge my Fliqpy cub, au any of my other htf klabu 3)maybe 4)sure 5)yeah kwa the way.....
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:)
ZangooseKnight posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »