jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What do wewe think of Idle no more?

I would like to know what some of wewe think. Tell me what wewe know, what wewe think it's for, and if wewe support it.

If you're just going to say ignorant, racist things then wewe can just not answer this question.
[url=http://en.wikipedia.org/wiki/Idle_No_More]Idle no more.[/b]

(By the way... It has NOTHING to do with money.)
*
gah, fudge... The link went weird, sorry...
justinfangrrl posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 justinfangrrl posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

seffro said:
Weeeeeeeeellllllllllll.........
*deep breath*
.
.
.
.
I've got a lovely bunch of coconuts,

They're all a standing in a row~

Big ones, small ones,

Some as big as your head!

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
seffro said:
Bunnay~<3
select as best answer
 Bunnay~<3
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Jekyde said:
Finally someone brings this up. I pretty much thought at first that it was nothing. But when they started blocking up roads and stuff like that, I started to realize how angry they are. I wish Harper would pay closer attention.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
THANK YOU.
justinfangrrl posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »