jibu swali hili

bila mpangilio Swali

hujambo wewe Think wewe Hard?

*
eh ?
Zekrom676 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 Patrick-Star54 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

swampfox31 said:
hujambo wewe think wewe bad grammar? I don't know what wewe mean.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
KaulitZfan said:
thinking about loki <3 <3 <3
select as best answer
 thinking about loki <3 <3 <3
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
boytoy_84 said:
Hey wewe Think wewe Hard? I think wewe meant "Hey, wewe think wewe had?" and if wewe mean like something like sex au something, I keep that to myself. I've had erotic dreams of my crush, but I also keep it to myself.
select as best answer
 [b]Hey wewe Think wewe Hard?[/b] I think wewe meant [i]"Hey, wewe think wewe had?"[/i] and if wewe mean like something like sex au something, I keep that to myself. I've had erotic dreams of my crush, but I also keep it to myself.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
EgoMouse said:
Um....no. Yesterday, maybe. Not today.
select as best answer
 Um....no. Yesterday, maybe. Not today.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Nick16 said:
Yeah. Watching porn makes my dick hard.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
TheLefteris24 said:
wewe have no idea how hard.......
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »