jibu swali hili

bila mpangilio Swali

can wewe please do this

Can wewe become a shabiki of me please and of course I'll become you're shabiki too in fact that's my motto. I'll also give wewe 4 props
 can wewe please do this
*
i would but i'm allready your shabiki :) very cute picture kwa the way
jedigal1990 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Yea, a really cute puppy ♥
peterslover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
cutee pic i will defanitly become a shabiki of wewe :)
CULLEN-HALE posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 UriahA posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

peterslover said:
I just became your fan! wewe don't have to heshima me, that's ok! I upendo mashabiki too ♥
select as best answer
 I just became your fan! wewe don't have to heshima me, that's ok! I upendo mashabiki too ♥
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
denom_of_wolves said:
Of course I'll be your fan. Cute puppy pic too! =D
Oh wewe don't need to give me props, I like to ba mashabiki of people. XD
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
keelie101101 said:
well,....HECK YES!!!!!!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
fake_alibi13 said:
i will right now
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
lucasashgem said:
yeah sure i'll be your fan!! us mashabiki have to stick together

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
greenday82 said:
ok that sounds like a fair deal
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Whats ur klabu name
Saritaswims posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
just tafuta fanpop 4 "clary and simon" im the first shabiki
greenday82 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
i can also just become a shabiki of wewe
greenday82 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »