jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What would wewe do if wewe saw this staring at wewe in the middle of the night? (You can joke around but also be a bit honest)

I'd be all like:


Yo wassup Jane. Oh wait you're the grudge, sorry wewe remind me of my friend Jane the Killer which reminds me: JANE, JEFF, SLENDY, BEN, SALLY THE GRUDGE IS IN MY ROOM. WHAT DO I DO!!!
 What would wewe do if wewe saw this staring at wewe in the middle of the night? (You can joke around but also be a bit honest)
 sieluvzsoul posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

kittyluv57 said:
I'd be like, "Hey, Millie, what's up! I haven't seen wewe in a while, where have wewe been? We never talk anymore!"
No. Seriously. That would be my reaction.
No, I'm not saying why, au you're all going to bash on me.

But, if she's not who I think she is, then I'll call Sebastian and Claude to come kill the damned thing.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
alrighty then
sieluvzsoul posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 said:
I'd probably scream and attempt to kill that thing. ._.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
cannibalZoey said:
AAAAHHHHHHAAAHHAA !!!!!! THE GRUGE !!! * shoots like a psychopath * * looks over * oh...hay Jeff …* shoots zaidi at the grudge * DIE DIE DIE !!!!!!!!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »