jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Have wewe left humanity behind?

 Have wewe left humanity behind?
 springely posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

CokeTheUmbreon said:
I'm an Umbreon in a black Wiwek fan's body, bruh. What do wewe expect? :P

P.S. I shit and used Dark Pulse on your cat.
select as best answer
 I'm an Umbreon in a black Wiwek fan's body, bruh. What do wewe expect? :P P.S. I shit and used Dark Pulse on your cat.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Nick3600 said:
it was a mutual parting of ways
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MaxandMart said:
No, I just keep hoping others would return.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »