jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What Song do wewe listen to when you're sad

Me: El Manana and Broken kwa Gorillaz
 What Song do wewe listen to when you're sad
 DisneyPrince88 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

ChiliPepperLuv said:
I usually listen to "Hey Jude" kwa The Beatles. That usually makes me feel better. "Take a sad song, and make it better." I upendo that lyric.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
MaxandMart said:
St. Elmo's moto is one of the songs I listen to when I am sad.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »