jibu swali hili

bila mpangilio Swali

If wewe were to have children with your gender bent self, what would the relationship between wewe and your children?

Would they be clones?????
 kingcesar67 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

wantadog said:
........
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
BlindBandit92 said:
That's not how DNA works man.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
How does it work then?
kingcesar67 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
If wewe were to have children with your genderbent self. They would take own traits of your female and male counterpart but in varying degrees like anything/anyone else irl. To actually be cloned wewe need scientists to take your dna and grow it kwa itself. Clones shouldn't come screwing your genderbent partner. It's not logically sound at all.
BlindBandit92 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce said:

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Heartbeat- said:
.

.

.
select as best answer
 . . .
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »