jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Forgive me?????????????

NOW!!!!! I just did the 2nd stupidest thing I have EVER done in my life!!!! I put up an AWFUL pick up of VIOLETSUNSET!!!!!!! NOW before I get to my apology I am going to explain why I put that pick up there.

Just like I attacked her with a pick, she attacked my friend!!!!! and for some reason I have this problem with people messing with my friends, so when they do I FLIP OUT!!!!!!!!!! I actually consider that a gift for me to be that way because I protect my Marafiki from people like that.

HOWEVER!!!! NEVER IN MY LIFE have I done something so mean to ANYBODY!!!! I normally don't do that! and I am not going to try and find some LAME excuse as to why I did it because I already explained what happened. Whether au not wewe agree with me au hate me is your choice!


SOOOO!!!!! VOILETSUNSET, I AM VERY VERY VERY VERY VERY VERY SORRY!!!!! There isn't much else to say except sorry because this is a computer. I hope wewe understand why I put that pick of wewe on there. Whether au not wewe accept my apology, decide to put up a pick of me, au just HATE ME, I am sorry!! I can't say I don't care about what wewe think because I just made a complete and total punda of myself! BUT what i know is that I am a good person for posting this apology!!!! So sorry!! remember though I don't care if wewe hate me au whatever wewe do, I DON'T care!!!! SORRY TO ALL THOSE PEOPLE I OFFENDED!!!!! :(
*
Poor Aydan...
zanesaaomgfan posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

VioletSunset said:
Yeah,I made a total punda of myself to,might as well call me Total Drama punda XD.Yeah an--wait..you made a pick about me,where I never saw it.And I can also be like that,with the Marafiki thing.I'll stand up for my rights and shit.so Yeah.

KKTHNXBAI
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
THANK wewe for forgiving me!!!! and i am sooo sorry about the pick!! i will just tell wewe what it said!! :( :( :( " Who agrees with me that VioletSunset is a total bitch?" UGHHHHHHHHHHHHHHHHH!!! I am such a bitch!!! i am soooooooooooooooo sorry!!!
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
No your not a bitch,but can wewe give me the link of the pick,just for lulz.
VioletSunset posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
sorry!!! i kinda deleted it!!!!!!! I didn't want people to start thinking anything bad about wewe so I erased it and now I can't find it!! sorry!!!!!!!!!!!!!
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Oh,it's k
VioletSunset posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fanfly said:
Thank wewe so much for posting this, mat. You've made my day. There's still hope for humans yet!
select as best answer
 Thank wewe so much for posting this, mat. You've made my day. There's still hope for humans yet!
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
:D
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I upendo image!! Can I borrow it sometime?
peterslover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
lol
lilacool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Itsmejordyn411 said:
Michelle.
wewe are My Bestfriend
My Cheese to my cake.
And throuout all the years Ive known you.
wewe are the most Protective and most caring person.
Yet Sometimes it comes around to bite wewe in
the ass.
inayofuata time Michelle.
Think 3 years(:
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
AAHAHAHAAHH! THANKS JORDYN!!!!!!
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
peterslover said:
I didn't like the pick, so passed on kwa it. I have respect for you, mat29cool, now, for apologizing publicly. That takes guts, and moyo to do that!
*2 thumbs up* :)
select as best answer
 I didn't like the pick, so passed on kwa it. I have respect for you, mat29cool, now, for apologizing publicly. That takes guts, and moyo to do that! *2 thumbs up* :)
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
THANK YOU!!! :) and now me and VioletSunset are friends!! :D
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
~YAY~ Marafiki are like roller-coasters....up and down :)
peterslover posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dXcFan14 said:
OMG thank wewe so much for apoligising in public! That takes a lot of guts and must have come from the heart! I respect wewe now! Also, i have to apoligise too. I shouldn't of shouted at wewe like that, it's just that Aydan (VioletSunset) is one of my BESTEST Marafiki on fanpop and i stick up for my Marafiki aswell! I forgive wewe and hope that wewe can forgive me too :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
THANK wewe SOOOO MUCH for forgiving me!! and yes I forgive wewe 2!! :D yay friends!!!
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilacool said:
You're one of the few nice ppl on fanpop that know when they do something wrong to somone and that apologize to them even if the other person did something wrong to wewe too
I'm so touched and inspired now that i can't describe it
Thnx and peace out xxx
select as best answer
 You're one of the few nice ppl on fanpop that know when they do something wrong to somone and that apologize to them even if the other person did something wrong to wewe too I'm so touched and inspired now that i can't describe it Thnx and peace out xxx
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
well done...i'll shabiki u and give u 2 heshima though u deserve zaidi
lilacool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
THANK wewe FOR forgiving me!!!! :D
mat29cool posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »